HABERLER
Atakent Kampüsü'nde Dolaşan İkili

Atakent Kampüsü'müzde 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde bir KAGAN tekniği olan “Dolaşan İkili” ile öğrendiklerini arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı buluyorlar.

Atakent Kampüsü'müzde Öğrencilierimiz Nonelt Hikayeleri Okudular

Atakent Kampüsü'müzde 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde işledikleri nonelt hikayeleri, kendileri için tasarlanan medya odasında sessiz ve rahat bir atmosferde okuyabilme fırsatı buldular.

Lego Education ile Deprem Robotu Etkinliği

Atakent Kampüsü'nde Fen Bilimleri Dersinde 5. sınıf öğrencilerimizle “Yıkıcı Doğa Olayları” ünitesi kapsamında Lego Education ile Deprem Robotu etkinliği yaptık.

5. Sınıflar Fen Bilimleri Bilgi Yarışmasında Koştular

Atakent kampüsümüzde Fen Bilimleri dersinde 5A, 5B ve 5C sınıfı öğrencilerimizle sınıf içi “Fen Bilimleri Bilgi Yarışması” etkinliğini gerçekleştirdik.

Atakent Kampüsümüzde Mikroskopla Mantarları İnceledik

Atakent kampüsümüzde fen bilimleri dersinde 5. sınıf öğrencilerimizle mantarların sadece yediğimiz şapkalı mantarlardan ibaret olmadığını, küflerin de, mayanın da birer mantar olduğunu deneyerek ve gözlemleyerek öğrendik.

Atakent Kampüsünde Veli Toplantısı Gerçekleştirdik

2017-2018 eğitim-öğretim yılı ilkokul 3-4 ve ortaokul 7-8.sınıflara yönelik 1. Dönem 2. veli toplantılarının ilki 16 Aralık Cumartesi günü kampüsümüzde gerçekleştirildi.

Görme Bozukluğu Testleri Yaptık

Atakent kampüsümüzde ilkokul öğrencilerimize kurum hemşiremiz Ezgi Soykan tarafından, Türkiye Optisyenler Derneği işbirliğiyle görme bozukluğu testleri yapıldı.

Atakent Kampüsünde Öğrencilerimiz Öğretmen Oldular

Atakent Kampüsünde 5. sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde bu hafta öğretmen oldular.

Atakent Kampüsü Kagan Eğitimleri Hız Kesmeden Devam Ediyor

Atakent Kampüsü 2. Sınıf öğrencilerimizin derslerinde KAGAN eğitimleri hız kesmeden devam ediyor.