HABERLER
1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ LEVENT YAZICI TEKNOLOJİ OKULU ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İNCELEDİ

İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi ve İrfan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ve okul müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya okulu gezdirerek, derslerde uygulanan çeşitli dijital öğrenme metodları konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Ülke Sevgisi ve Kandilin Değeri

Atakent Kampüsü 3.sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersimizde 18 Mart Ve Regaib Kandili’nin önemine binaen çizim, sunum çalışmaları ve kandil kartları hazırladık.

Atakent Kampüsü'nde Kagan Tekniklerini Yoğun Bir Şekilde Kullanıyoruz

Atakent Kampüsü olarak 3. Sınıf öğrencilerimizle İngilizce dersimizde Kagan grup çalışmalarını ve tekniklerini yoğun bir şekilde kullanıyoruz.

Fen Bilimleri Dersiyle 4. Sınıftan Ortaokula Adım Atıyoruz

Atakent Kampüsü'müzde 4A, 4B, 4C sınıfı öğrencilerimiz ile ortaokul Fen Bilimleri dersi tanışma etkinliği gerçekleştirildi.

İngilizce Derslerinde Deniz Canlılarını Keşfettik

Atakent Kampüsü'nde 5. sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde bu hafta deniz canlılarının özelliklerini ve yaşam alanlarını öğrenmek için Akvaryumda keşfe çıktılar.

Atakent Kampüsü Camii Ziyareti

Atakent Kampüsü'müzde 5. Sınıflarımızla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin Camiyi tanıyalım ünitesi kapsamında bir camii ziyareti gerçekleştirerek caminin bölümlerini yerinde görerek öğrendik.

Fen Bilimleri Dersi Kapsamında Legorobotik Çalışmaları Gerçekleştirdik

Atakent İrfan Koleji 8. Sınıf öğrencilermiz fen bilimleri dersi kapsamında legorobotik çalışmaları gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimiz Bildiklerini Kagan Tekniğiyle Arkadaşlarıyla Paylaşıyorlar

Atakent Kampüsü 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde işlenen konuları sınıf içinde takım çalışmaları halinde sürdürüyorlar.