HABERLER
Öğrencilerimizle Mehmet Sait Aydoslu İşitme Engelliler Okulu'nu Ziyaret Ettik

Atakent Kampüsü 7. sınıf öğrencilerimizle duyu organları ünitemiz işlenirken 5. sınıf öğrencimiz dersimize konuk olarak bizlere bir ders saati boyunca işaret dili eğitimi verdi. Ders dışında da öğrencimiz 7. sınıf öğrencilerimize işaret dili konusunda yardımcı oldu. Bu çalışmanın ikinci aşamasında ise hem dersimiz hem de değerler eğitimi kapsamında öğrencilerimizle Mehmet Sait Aydoslu İşitme Engelliler Okulu'nu ziyaret ettik.

Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu’na Ziyarette Bulunduk

Atakent Kampüsü Ortaokulu olarak Okul Meclis Başkanımız İrem Özsoy, Okul Meclis Başkan Yardımcımız Azra İrem Aydın, Ortaokul Rehber Öğretmenimiz Muhammet Raşit ZENGİN, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İbrahim Çelik ile Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu’na ikinci ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Atakent Kampüsü'nde Yusuf Kaplan’la Söyleşi

Atakent Kampüsü 8. sınıf öğrencilerimiz, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Yusuf Kaplan’la “Müslümanların dünü, bugünü, yarını” konulu bir söyleşi gerçekleştirdiler.

"Bir Matematik Bir İşlem" Yarışması

Atakent kampüsünde 6. Ve 7. Sınıf öğrencilerinin hem eğlendiği hem de dört işlem becerilerini geliştirdiği ‘’BİR MATEMATİK BİR İŞLEM ‘’ yarışmasını düzenledik.

"Silahlanmanın ve Savaşların Zulmü" Adlı Konferans Gerçekleştirildi

Atakent kampüsünde düzenlenen öğrenci sunumlarımıza bir yenisini daha ekledik.

Atakent Kampüsünde Veli Toplantısı Gerçekleştirdik

2017-2018 eğitim-öğretim yılı ilkokul 3-4 ve ortaokul 7-8.sınıflara yönelik 1. Dönem 2. veli toplantılarının ilki 16 Aralık Cumartesi günü kampüsümüzde gerçekleştirildi.

Münazara Etkinliği Gerçekleştirdik

Atakent kampüsünde 8. sınıftaki öğrencilerimizle Türkçe dersinde münazara etkinliği gerçekleştirdik.

Benim Hayalim Benim Hücrem

Atakent İrfan Koleji 6.Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersi kapsamında kendi seçtikleri malzemeleri kullanarak hayallerindeki hücre modellerini oluşturdular.

Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokuluna Ziyarette Bulunduk

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında Özel Ümraniye Atakent İrfan Ortaokulu olarak Okul Öğrenci Başkanımız İrem Özsoy ve Okul Öğrenci Başkan Yardımcımız Azra İrem AYDIN, Rehber Öğretmenimiz Muhammet Raşit ZENGİN ve Okul Müdürümüz Ayşe KAHRAMAN ile Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokuluna ziyarette bulundu.