HABERLER
Bir Kardeşlik Dayanışması “Akran Rehberliği”

Okulumuz Müdür Yardımcısı M.Mekin GÖNCÜ başkanlığında, rehberlik servisi öğretmenlerimiz Büşra DOĞAN ve Hilal ALKAN, tarih öğretmenimiz Mustafa ÇELİK, İngilizce öğretmenimiz Saliha AĞCA ve öğrencilerimiz ile birlikte Atakent ve Madenler Kampüsümüzü ziyaret ettik.

Atakent Okulistik Sınavı Sonuçları

Atakent Kampüsündeki öğrencilerimizin ilçe düzeyinde gösterdiği kitlesel başarıyla gurur duyuyoruz.

Merkezi Sinir Sistemimiz Nasıl Görünüyor?

Atakent kampüsümüz de 7. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde merkezi sinir sisteminin bölümlerini ve görevlerini model hazırlayarak sergilediler.

Mimar Sinan Camii’nde Kültürel Bir Gün

İrfan Eğitim Kurumları Atakent Ortaokulu 5-6-7 ve 8.sınıf öğrencilerimizle bu yıl, İstanbul Ataşehir’ deki Mimar Sinan Camii’ne ve altında bulunan kitap çarşısına geziye gittik.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tüm Kampüslerimizde Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında, Cumhuriyet’in en büyük kazanımının özgürlük olduğu teması işlendi.

Boşaltım Sistemi Modeli Hazırladık

Atakent kampüsümüzde 7. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde boşaltım sisteminde görevli olan organları kendi hayal güçlerini kullanarak bir model hazırladılar.

Dünya Güneş ve Ay

Atakent Kampüsümüzde 5.sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde Güneş, Dünya ve Ay`ın büyüklüklerini, dönme ve dolanma hareketlerini, gece gündüz, ay ve yılın oluşumunu bir arada gösteren etkinlik hazırladılar.

Sindirim Sistemi Modeli Hazırladık

Atakent Kampüsümüzde 7. sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersinde, sindirim sisteminde görevli olan organları, kendi hayal güçlerini kullanarak tasarlayıp bir model hazırladılar.

2017 Mazuniyet Törenlerimiz Yapıldı

2016-2017 eğitim öğretim yıl mezuniyet törenlerimiz gerçekleşti.