HABERLER
1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ LEVENT YAZICI TEKNOLOJİ OKULU ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İNCELEDİ

İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi ve İrfan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ve okul müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya okulu gezdirerek, derslerde uygulanan çeşitli dijital öğrenme metodları konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Atakent Kampüsü Panolarını Vatan Sevgisiyle Süslüyor

5. ve 6. Sınıflar tüm ortaokul katındaki panoları vatan sevgisi temasıyla hazırladı.

Treasure Hunt

İrfan Eğitim Kurumları Atakent Kampüsü'nde sürdürdüğümüz “Kardeşimle İngilizce Kitap Okuyorum.” sosyal sorumluluk projesi içinde Sevgili 7. Sınıf öğrencilerimiz 3. Sınıftaki kardeşleri için "Treasure Hunt (Hazine Avı)" oyununu hazırladılar.

Geçmişten Geleceğe Yüzde Hesaplamaları

Atakent kampüsü 7.sınıf öğrencilerimizle bütçe, tutum, tasarruf konularını gözlemleyebileceğimiz bir gezi düzenledik.

Yoğunluk Kulesi Yapıyorum

Atakent Kampüsü 6. Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersi kapsamında çeşitli maddelerin yoğunluk hesaplarını yaptıktan sonra birbiri içinde çözünmeyen sıvılardan oluşan yoğunluk kulesi deneyini gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimizle Mehmet Sait Aydoslu İşitme Engelliler Okulu'nu Ziyaret Ettik

Atakent Kampüsü 7. sınıf öğrencilerimizle duyu organları ünitemiz işlenirken 5. sınıf öğrencimiz dersimize konuk olarak bizlere bir ders saati boyunca işaret dili eğitimi verdi. Ders dışında da öğrencimiz 7. sınıf öğrencilerimize işaret dili konusunda yardımcı oldu. Bu çalışmanın ikinci aşamasında ise hem dersimiz hem de değerler eğitimi kapsamında öğrencilerimizle Mehmet Sait Aydoslu İşitme Engelliler Okulu'nu ziyaret ettik.

Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu’na Ziyarette Bulunduk

Atakent Kampüsü Ortaokulu olarak Okul Meclis Başkanımız İrem Özsoy, Okul Meclis Başkan Yardımcımız Azra İrem Aydın, Ortaokul Rehber Öğretmenimiz Muhammet Raşit ZENGİN, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İbrahim Çelik ile Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu’na ikinci ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Atakent Kampüsü'nde Yusuf Kaplan’la Söyleşi

Atakent Kampüsü 8. sınıf öğrencilerimiz, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Yusuf Kaplan’la “Müslümanların dünü, bugünü, yarını” konulu bir söyleşi gerçekleştirdiler.