İRFAN'DA YAZ OKULU

Öğrencilerimizin yaz tatilini en verimli şekilde geçirmesini sağlayabilmek ve gelişimlerini çok yönlü destekleyebilmek amacıyla YAZ OKULU programı düzenlenmektedir. Yazın sürdürülen etkinlikler, çocukların kişilik ve sosyal becerilerinin gelişmesi için olumlu bir ortam oluşturmaktadır. Hedefimiz öğrencilerimizin bir yandan eğlenip sağlıklı, aktif, girişken bir şekilde etkinlikleri gerçekleştirirken bir yandan da manevi eğitim alarak sağlam bireyler olarak yetişmelerini desteklemektir.  

Yaz okulu öğrencilerimizin programında yer alan ders ve aktiviteler
- Kur-an’ı Kerim,
- İngilizce,
- Değerler Eğitimi,
- Yüzme,
- Voleybol,
- Futbol,
- Bilim Atölyesi,
- Botanik,
- Trambolin,
- Gelişimi Destekleyen Geziler (Eyüp Camii, Uçurtma Müzesi, Doğa Yürüyüşü, Lunapark, Çocuk Üniversitesi vb)  

Yaz Okulu Süresi: Yaz okulu programı okullar tatil edildikten hemen sonra başlar ve 4 hafta(1 ay) devam eder.Program hafta içi her gün 9.30-15.30 saatleri arasında uygulanır.

Yaz Okulu Yaş Grubu: Programımıza 6-13 yaş grubu kabul edilmektedir.

Yaz Okulu Ücretleri: Okul Yönetimi tarafından belirlenen ücretler Mayıs ayı 3. Haftadan itibaren okul web sayfasında ilan edilir. Ücrete gezi- kitap-kulüp  vb. bütün ücretler dahil olup, haricinde herhangi bir ücret talep edilmez. Servis fiyatları ücrete dahil değildir.Öğlen Yemeği okulda verilmektedir ve fiyata dahildir.

Kayıt: Yaz okulu programına İrfan Koleji öğrencileri ve dışarıdan öğrenciler başvurabilmektedir. Kayıtlar okul muhasebe biriminden yapılmaktadır. Ödeme yaz okulu programı başlamadan önce peşin ya da kredi kartına tek çekim şeklinde yapılır. Kayıt için öğrencinin nüfus cüzdanı-öğrenci belgesi ve yüzme için sağlık belgesi gereklidir. Servis talep eden velilerimiz kayıtlarını servis kayıt biriminden yaptırabilir.

Yüzme Dersi İçin Gerekli Malzeme Listesi ve Evraklar
- Saç bonesi (naylon bone su geçirmediği için tercih sebebidir)
- Mayo
- Havlu
- Terlik (kaydırmayan)
- Sırt Çantası
- Poşet (ıslak çamaşırlarını koymak için)
- Tam idrar tahlili
- Hepatit B testi