HABERLER
1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.

Amin Alayı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Madenler Kampüsü olarak anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz Kur'an harflerini öğrendikleri için bed-i besmele töreni yapıldı. Öğrencilerimiz Amin Alayı olarak okul müdürümüzü, müdür yardımcımızı ve sınıflarımızı ziyaret ederek Rabbi Yessir duasını okudular. Genel müdürümüzün teşrifleriyle başarı belgelerini, hediyelerini alarak pastalarını kestiler.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ LEVENT YAZICI TEKNOLOJİ OKULU ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İNCELEDİ

İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi ve İrfan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ve okul müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya okulu gezdirerek, derslerde uygulanan çeşitli dijital öğrenme metodları konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Üçgen Modelleri Oluşturduk

Madenler Kampüsü 4. Sınıf öğrencileri Matematik dersinde eşkenar, ikizkenar ve çeşitkenar üçgen modellerini oluşturdu.

İstiklal Marşı’nın Kabulünün Yıldönümü

Madenler Kampüsü 5. Sınıf öğrencileri İstiklal Marşı’nın kabulünün yıldönümünde bir program sahnelediler.

The Very Hungry Caterpillar

Madenler Kampüsü 1. Sınıf öğrencilerimiz ile dönemin son ünitesi olan yiyecek ve içecekler konusunu işlerken pek çok aktivite gerçekleştirdik.

Madenler Kampüsü'nde Yastık Yapma Etkinliği Düzenledik

Madenler Kampüsü 2. sınıf öğrencilerimiz, kendileri için polar kumaşların içine boncuk elyaf koyup yıldız veya bulut şeklinde yastıklar yaptılar.

Madenler Kampüsü Olarak Macerapark'a Gezi Düzenledik

Madenler Kampüsü 5. Sınıf öğrencilerimiz ve aileleri ile haftasonu harika vakit geçirdik.

Madenler Kampüsü Öğrencilerimiz Kitap Kurdu Sertifikalarını Aldılar

Madenler kampüsümüzde Aralık ayı içinde en çok kitap okuyan öğrencilerimiz, pasta kesimi eşliğinde kitap kurdu sertifikalarını aldılar.