HABERLER
1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.

Amin Alayı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Madenler Kampüsü olarak anaokulu 5 yaş grubu öğrencilerimiz Kur'an harflerini öğrendikleri için bed-i besmele töreni yapıldı. Öğrencilerimiz Amin Alayı olarak okul müdürümüzü, müdür yardımcımızı ve sınıflarımızı ziyaret ederek Rabbi Yessir duasını okudular. Genel müdürümüzün teşrifleriyle başarı belgelerini, hediyelerini alarak pastalarını kestiler.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ LEVENT YAZICI TEKNOLOJİ OKULU ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İNCELEDİ

İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi ve İrfan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ve okul müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya okulu gezdirerek, derslerde uygulanan çeşitli dijital öğrenme metodları konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Tübitak 12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri

İrfan Okulları Madenler Kampüsü olarak Tübitak 12. Ortaokul Öğrencileri Araştırma Projeleri İstanbul Asya Bölge Sergisine katılım sağladık.

Sosyal Bilgiler Müze Gezisi

Bir bulmacanın içine girmişçesine müze gezmek ayrı bir heyecan.

Bir Kardeşlik Dayanışması “Akran Rehberliği”

Okulumuz Müdür Yardımcısı M.Mekin GÖNCÜ başkanlığında, rehberlik servisi öğretmenlerimiz Büşra DOĞAN ve Hilal ALKAN, tarih öğretmenimiz Mustafa ÇELİK, İngilizce öğretmenimiz Saliha AĞCA ve öğrencilerimiz ile birlikte Atakent ve Madenler Kampüsümüzü ziyaret ettik.

8. Sınıf Öğrencileri Basit Makineler Ünitesini İşlediler

Madenler Kampüsü 8. Sınıf öğrencileri LEGO çalışmaları ile Basit Makineler ünitesini işlediler.

Sınıf Öğrencilerimizle Sindirim Sisteminin İşleyişini ve Aşamalarını Canlandırdık

Madenler Kampüsümüz Fen Laboratuvarında 7. Sınıf öğrencilerimizle sindirim sisteminin işleyişini ve aşamalarını canlandırdık.

7. Sınıf Öğrencilerimizle Rally Coach Etkinliğini Yaptık

Madenler Kampüsümüzde Fen Laboratuvarında 7. Sınıf öğrencilerimizle Rally Coach etkinliğini yaptık.