HABERLER
Üsküdar Kampüsümüzde 10 Kasım Atatürk’ü Anma Programı Düzenledik

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü vefatının 79. yıldönümünde saygıyla ve rahmetle anıyoruz.

"What’s Happening In The World?" Söyleşini Gerçekleştirdik

9. sınıflar İngilizce dersinde “What’s happening in the world?” başlığı kapsamında, geçen hafta işlediğimiz Suriye’deki savaş ve “Arap Baharı” ile ilgili olarak keyifli bir söyleşi gerçekleştirdik.

İrfanlı Gençler Tüyap'ta

36.sı düzenlenen TÜYAP kitap fuarına Fen ve Anadolu Lisesi 9.sınıf öğrencilerimizle katıldık.

İrfanlı Bir Nesil Demek Cesur Olmak Demektir

Cesaret önemli bir erdemdir çünkü diğer güzel erdemlerin ortaya çıkmasını sağlar.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Tüm Kampüslerimizde Coşkuyla Kutlandı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamasında, Cumhuriyet’in en büyük kazanımının özgürlük olduğu teması işlendi.

What’s Happening In The World?

9. sınıflar İngilizce dersi bünyesinde yer alan “What’s happening in the world?” başlığı kapsamında, Sabahattin Zaim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Abd Al Fattah EL AWAİSİ’ yi okulumuza davet ettik.

Edebiyatın Değerlerini Unutmadık

Okulumuz Fen Lisesi öğrencileri, edebi yaşama yön veren ve bıraktıkları eserlerle bizleri aydınlatan değer(li)lerimizi hatırlatma vazifesini yerine getirdiler.

Üsküdar Kampüsü Okul Aile Birliği Toplantısı Yapıldı

2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı 1. Dönem Başı Okul Aile Birliği Toplantısı; başkan, başkan yardımcısı, üyeler, okul idaresi ve görevli öğretmenlerin katılımı ile 19 Ekim Perşembe günü gerçekleşmiştir.

Üsküdar Kampüsü'nde Hazırlık Programının Bitişi Kutlandı

6 Eylül’de başlanan, 9.sınıflara yönelik İngilizce ve Arapça derslerinin yer aldığı hazırlık programımızın bitişini hep birlikte coşku ile kutladık. Geçirilen bu yoğun eğitim döneminde öğrencilerimizin gösterdiği çabadan ötürü onları kutluyoruz.