HABERLER
1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.

Prof. Dr. Yavuz Dizdar ile Sağlıklı Beslenme

Hem öğrencilerimizin hem de velilerimizin katılımıyla Prof. Dr. Yavuz Dizdar'dan sağlıklı beslenme konusunu en çarpıcı noktalarını dinledik, fermente gıda atölye çalışmaları yaptık. Beslenmede yapılan hataları ve bilinmeyenleri öğrendik.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ LEVENT YAZICI TEKNOLOJİ OKULU ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İNCELEDİ

İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi ve İrfan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ve okul müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya okulu gezdirerek, derslerde uygulanan çeşitli dijital öğrenme metodları konusunda bilgilendirmeler yaptı.

LGS'de Yüzde Onluk Dilime Giren Öğrencilerimize Sertifika Takdimi

LGS sınavında yüzde onluk dilime giren öğrencilerimiz ve aileleri ile Üsküdar Kampüsü Terasımızda düzenlenen yemekte bir araya geldik.

Tebessüm Kahvesi Ziyareti

10. sınıf öğrencilerimizle sınıf öğretmenliği bünyesinde Down Sendromlu kardeşlerimizin çalışmakta olduğu Tebessüm Kahvesi’ni ziyaret ettik.

Atakent ve Madenler Kampüsü Öğrencilerimizi Okulumuzda Ağırladık

Atakent ve Madenler kampüsü öğrencilerimizi 8. sınıflar ziyaretleri kapsamında ikinci defa okulumuza ağırladık.

Yüreğimize Düşen En Seçkin Ağrıdır 'KUDÜS'

Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerimize yönelik düzenlenen seminerde ilk kıblemiz Mescid-i Aksa'nın tarihinden, Müslüman alemi için öneminden bahsettik.

Üsküdar Kampüsü'müzde Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası” Konulu Seminer Verildi

2 Ocak Salı günü kurum hemşiremiz Ruşen KOLİP tarafından “Verem Eğitimi ve Propaganda Haftası” kapsamında seminer verilmiştir.

Our English Project Homework

Üsküdar Anadolu ve Fen Lisesi İngilizce Zümresi olarak, dersimizden proje alan öğrencilerimizi Sabahattin Zaim Üniversitesi’nden yabancı uyruklu öğrencilerle buluşturduk.