1976, İstanbul doğumludur.1999 yılında Kocaeli Üniversitesi Fizik bölümünden mezun olduktan sonra Üsküdar Çağrıbey Anadolu Lisesi ve özel bir eğitim kurumunda Fen Bilgisi ve Fizik öğretmeni olarak görev yapmıştır.

2003 yılında İrfan Eğitim Kurumlarında müdür yardımcısı olarak başladığı görevini , Atakent kampüsümüzde okul müdürü olarak devam ettirmektedir. Alanı ile ilgili pek çok sertifika ve eğim programına katılmış, AB projelerini yürütmüştür.

İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programına devam eden Ayşe Kahraman evli ve bir çocuk annesidir. İngilizce bilmektedir.

1975 yılında Kastamonu’nun Tosya ilçesinde doğdu. İlk-Orta ve Lise eğitimini Tosya’da tamamladı.

1996 Yılında Marmara Üniversitesi Spor Yüksek Okulunu kazandı.2000 yılında mezun olduktan sonra 6 yıl devlet okullarında Beden Eğitimi Öğretmenliği yaptı.

2006 Yılında Özel İrfan Eğitim Kurumlarında çalışmaya başladı. Halen Kurumumuzda Yönetim Hizmetlerinden Sorumlu Müdür Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

1979, İstanbul doğumludur.2001 yılında Ondokuz Mayıs Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Biyoloji Bölümünden mezun olduktan sonra 2013 yılına kadar çeşitli dershanelerde Fen Bilimleri Öğretmenliği ve Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

2009 yılında Karaelmas Üniversitesi Biyoloji Öğretmenliği Tezsiz Yüksek Lisans programından mezun olmuştur.

2013 yılında İrfan Eğitim Kurumlarında Fen Bilimleri Zümre Başkanı olarak başladığı görevini Atakent kampüsümüzde Eğitim Hizmetleri Müdür Yardımcısı olarak devam ettirmektedir.

2016 İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Eğitim Yönetimi ve Denetimi Yüksek Lisans programından mezun olan Yaşar Kuru evli ve iki çocuk babasıdır.