Atakent Ortaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Lise Tanıtım Programları

Atakent 8. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ''Lise Tanıtım Programı'' kapsamında Madenler kampüsümüzde oryantasyon yapıldı.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Dersler Daha Öğretici

Fen Bilimleri dersinde Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanılarak ders akışı daha öğretici ve eğlenceli hale geldi.

Atakent Futbol Takımı İlçe Üçüncüsü

Atakent İrfan Okulları küçük erkek futsal takımı 12. Ümraniye geleneksel spor şenkillerinde küçük erkek futsal katagorisinde ilçe üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Dini Değerlerimize Ve Şehitlerimize Saygı

Atakent Kampüsü 8.sınıf öğrencilerimizle “ Dini Değerlerimize Ve Şehitlerimize Saygı” kapsamında, Ebu Eyyub El- Ensari (r.a.) hazretlerinin kabrini ziyaret ettik. Eyüp Sultan Camiinde namazımızı eda ettik. Daha sonra 15 Temmuz Anıtını ziyaret ederek şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anarak dualarda bulunduk.

Atakent Kampüsü Karne Günü

Atakent Kampüsü karne gününden görüntüler

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.

Darülaceze'deki Büyüklerimize Mektup

Atakent kampüsü 5. Sınıf öğrencilerimizle “Saygı” değeri kapsamında darülacezedeki büyüklerimize mektup yazdık. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimizle birlikte onları ziyaret ettik, orada nasıl vakit geçirdiklerini öğrendik, onlarla sohbet ettik ve mektuplarımızı ilettik.

Okulistik Genel Değerlendirme Sınavı Dereceye Giren Öğrencilerimiz

Türkiye genelinde yapılan Okulistik genel değerlendirme sınavı tüm sınav genelinde

Engellilere Saygı

İrfan Okulları Atakent Kampüsü olarak değerler eğitimi çalışmaları kapsamında Ocak ayında her şube düzeyinde farklı bir Saygı değerini işlemeye devam ediyoruz. Bu amaçla İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Merkezi’nden gelen misafirlerimizle ‘Engellilere Saygı’ konulu güzel ve verimli bir sohbet programı gerçekleştirdik.