Atakent Ortaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Temel Bilimlerden Temel Fikirlere

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere Projesi kapsamında yapılan İstanbul Bilim Olimpiyatları birinci aşama sınavları tüm kampüslerimizde 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize uygulandı. İkinci aşama sınavının ardından finale kalacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Lise Tanıtım Programları

Atakent 8. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ''Lise Tanıtım Programı'' kapsamında Madenler kampüsümüzde oryantasyon yapıldı.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Dersler Daha Öğretici

Fen Bilimleri dersinde Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanılarak ders akışı daha öğretici ve eğlenceli hale geldi.

Atakent Futbol Takımı İlçe Üçüncüsü

Atakent İrfan Okulları küçük erkek futsal takımı 12. Ümraniye geleneksel spor şenkillerinde küçük erkek futsal katagorisinde ilçe üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.

Dini Değerlerimize Ve Şehitlerimize Saygı

Atakent Kampüsü 8.sınıf öğrencilerimizle “ Dini Değerlerimize Ve Şehitlerimize Saygı” kapsamında, Ebu Eyyub El- Ensari (r.a.) hazretlerinin kabrini ziyaret ettik. Eyüp Sultan Camiinde namazımızı eda ettik. Daha sonra 15 Temmuz Anıtını ziyaret ederek şehitlerimizi bir kez daha saygı ve minnetle anarak dualarda bulunduk.

Atakent Kampüsü Karne Günü

Atakent Kampüsü karne gününden görüntüler

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.