Atakent Ortaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Mevlid Kandili İftar Programı

Atakent Kampüsü Mevlid-i Nebi programı Kur’an-ı Kerim tilaveti, günün anlam ve önemiyle ilgili sohbet, ilahiler, sahabelerin hayatlarından kesitlerin sunulduğu tiyatro gösterileri ile kutlandı. Okul Aile Birliği ve okul yönetimimizin ortak organize ettiği, Peygamberimizin sünnetine uymak için oruç tutan 235 öğrencimizin katıldığı iftar programı ile taçlandı.

Atakent Kampüsü 1. Dönem Veli Toplantısı Yapıldı

Atakent kampüsü I. Dönem Bireysel Veli Toplantımızı velilerimizin yüksek oranda katılımı ile gerçekleştirdik.

Atakent Kampüsü Mevlid Kandili Kutlamaları

Peygamber Efendimiz (S.A.V)in veladetinin sene-i devriyesini idrak ettiğimiz bu güzel günde, Onu (S.A.V) şiirlerle, ilahilerle ve tiyatro oyunumuz ile andık.

Peygamber Efendimizin (Sav) Arkadaşları

Atakent kampüsü 8.sınıf öğrencileri hazırladıkları drama sunumuyla, sınıflara girerek Peygamber Efendimizin (sav) arkadaşlarının hayatlarından kesitler sundular.

Fotoğraflarla Siyer-i Nebi Sergisi

Atakent kampüsümüzde, “Fotoğraflarla Siyer-i Nebi Sergisi” hazırlanarak öğrenci ve velilerimize Peygamberimizin hayatı hakkında bilgi verildi.

1.Okulistik Değerlendirme Sınavı'nda İlçe Birinciliği

Güngören Kampüsü 5. sınıf öğrencimiz Yunus Emre İyim, 1.Okulistik Değerlendirme Sınavı'nda İlçede birinci, İlde beşinci ve Türkiye genelinde ise 48 bin öğrenciyi geride bırakarak 20. olmuştur.

3. Mezunlar Buluşması

3. Mezunlar Buluşmamıza teşrif eden tüm İrfanlı mezunlarımıza kalpten teşekkürlerimizle.. Bir sonraki buluşmamızda görüşmek dileğiyle.

Okulistik Sınavlarında Türkiye Birinciliği

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Atakent Kampüsü olarak 1.Okulistik Değerlendirme Sınavı'nda 4.sınıflarda bir öğrencimiz Türkiye Birincisi, bir öğrencimiz ise İlçe 3.sü olmuştur. 7.sınıflarda bir öğrencimiz ise ilçe 1.si olmuştur.

Kızılay ve Kan Bağışı

Kızılay tarafından Atakent kampüsümüzde bugün gerçekleşen bilgilendirme seminerine öğrencilerimizin ilgisi büyüktü. Kan bağışı konusunda bizleri bu denli bilgilendiren Kızılay'a teşekkürlerimizi sunarız.