Atakent Ortaokulu | Yetev ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
LGS Başarı Ödülleri

LGS'de yüzde onluk dilime giren öğrencilerimize yapılan törende plaket ve mezuniyet beratları takdim edildi.

PANDEMİ SÜRECİNDE YAZ TATİLİ ANAOKULU ve İLKOKUL VELİ BÜLTENİ

İYV İrfan Okulları Ailesi olarak ara tatilden sonraki süreci Covid-19 salgını sebebiyle okullarımızda öğrencilerimiz ile tamamlayamamış olmanın burukluğunu yaşıyoruz.

Pandemi Süresince Yaz Tatili Ortaokul Veli Bülteni

2019-2020 eğitim öğretim yılını geçmiş yıllardan farklı olarak deneyimledik. Bu yeni süreç hepimize ilkleri yaşattı. Siz velilerimizin takibi ve teşviği ile öğretmenler ve öğrenciler olarak etkileşimimizi uzaktan eğitim yolu ile gerçekleştirmeye gayret gösterdik.

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere Projesi kapsamında yapılan İstanbul Bilim Olimpiyatları birinci aşama sınavları tüm kampüslerimizde 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize uygulandı. İkinci aşama sınavının ardından finale kalacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Lise Tanıtım Programları

Atakent 8. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ''Lise Tanıtım Programı'' kapsamında Madenler kampüsümüzde oryantasyon yapıldı.

Sanal Gerçeklik Gözlüğü İle Dersler Daha Öğretici

Fen Bilimleri dersinde Sanal Gerçeklik Gözlüğü kullanılarak ders akışı daha öğretici ve eğlenceli hale geldi.

Atakent Futbol Takımı İlçe Üçüncüsü

Atakent İrfan Okulları küçük erkek futsal takımı 12. Ümraniye geleneksel spor şenkillerinde küçük erkek futsal katagorisinde ilçe üçüncüsü olmuştur. Öğrencilerimizi başarılarından dolayı tebrik ederiz.