HABERLER
Fen Bilimleri Dersiyle 4. Sınıftan Ortaokula Adım Atıyoruz

Atakent Kampüsü'müzde 4A, 4B, 4C sınıfı öğrencilerimiz ile ortaokul Fen Bilimleri dersi tanışma etkinliği gerçekleştirildi.

İngilizce Derslerinde Deniz Canlılarını Keşfettik

Atakent Kampüsü'nde 5. sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde bu hafta deniz canlılarının özelliklerini ve yaşam alanlarını öğrenmek için Akvaryumda keşfe çıktılar.

Atakent Kampüsü Camii Ziyareti

Atakent Kampüsü'müzde 5. Sınıflarımızla Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinin Camiyi tanıyalım ünitesi kapsamında bir camii ziyareti gerçekleştirerek caminin bölümlerini yerinde görerek öğrendik.

Öğrencilerimiz Bildiklerini Kagan Tekniğiyle Arkadaşlarıyla Paylaşıyorlar

Atakent Kampüsü 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde işlenen konuları sınıf içinde takım çalışmaları halinde sürdürüyorlar.

Öğrencilerimiz Medya Odasında Özgürce Çalışıyor

Atakent kampüsümüzde 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde takım çalışmaları halinde öğrenmeye devam ediyorlar.

Fen Bilimleri Dersi Kapsamında Legorobotik Çalışmaları Gerçekleştirdik

Atakent İrfan Koleji 8. Sınıf öğrencilermiz fen bilimleri dersi kapsamında legorobotik çalışmaları gerçekleştirdiler.

Atakent Kampüsü'nde Dolaşan İkili

Atakent Kampüsü'müzde 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde bir KAGAN tekniği olan “Dolaşan İkili” ile öğrendiklerini arkadaşlarıyla paylaşma fırsatı buluyorlar.

Atakent Kampüsü'müzde Öğrencilierimiz Nonelt Hikayeleri Okudular

Atakent Kampüsü'müzde 5. Sınıf öğrencilerimiz İngilizce derslerinde işledikleri nonelt hikayeleri, kendileri için tasarlanan medya odasında sessiz ve rahat bir atmosferde okuyabilme fırsatı buldular.

Lego Education ile Deprem Robotu Etkinliği

Atakent Kampüsü'nde Fen Bilimleri Dersinde 5. sınıf öğrencilerimizle “Yıkıcı Doğa Olayları” ünitesi kapsamında Lego Education ile Deprem Robotu etkinliği yaptık.