HABERLER
Atakent Kampüsü Panolarını Vatan Sevgisiyle Süslüyor

5. ve 6. Sınıflar tüm ortaokul katındaki panoları vatan sevgisi temasıyla hazırladı.

Treasure Hunt

İrfan Eğitim Kurumları Atakent Kampüsü'nde sürdürdüğümüz “Kardeşimle İngilizce Kitap Okuyorum.” sosyal sorumluluk projesi içinde Sevgili 7. Sınıf öğrencilerimiz 3. Sınıftaki kardeşleri için "Treasure Hunt (Hazine Avı)" oyununu hazırladılar.

Geçmişten Geleceğe Yüzde Hesaplamaları

Atakent kampüsü 7.sınıf öğrencilerimizle bütçe, tutum, tasarruf konularını gözlemleyebileceğimiz bir gezi düzenledik.

Yoğunluk Kulesi Yapıyorum

Atakent Kampüsü 6. Sınıf öğrencilerimiz Fen Bilimleri dersi kapsamında çeşitli maddelerin yoğunluk hesaplarını yaptıktan sonra birbiri içinde çözünmeyen sıvılardan oluşan yoğunluk kulesi deneyini gerçekleştirdiler.

Öğrencilerimizle Mehmet Sait Aydoslu İşitme Engelliler Okulu'nu Ziyaret Ettik

Atakent Kampüsü 7. sınıf öğrencilerimizle duyu organları ünitemiz işlenirken 5. sınıf öğrencimiz dersimize konuk olarak bizlere bir ders saati boyunca işaret dili eğitimi verdi. Ders dışında da öğrencimiz 7. sınıf öğrencilerimize işaret dili konusunda yardımcı oldu. Bu çalışmanın ikinci aşamasında ise hem dersimiz hem de değerler eğitimi kapsamında öğrencilerimizle Mehmet Sait Aydoslu İşitme Engelliler Okulu'nu ziyaret ettik.

Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu’na Ziyarette Bulunduk

Atakent Kampüsü Ortaokulu olarak Okul Meclis Başkanımız İrem Özsoy, Okul Meclis Başkan Yardımcımız Azra İrem Aydın, Ortaokul Rehber Öğretmenimiz Muhammet Raşit ZENGİN, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni İbrahim Çelik ile Türkan Sabancı Görme Engelliler Ortaokulu’na ikinci ziyaretimizi gerçekleştirdik.

Atakent Kampüsü'nde Yusuf Kaplan’la Söyleşi

Atakent Kampüsü 8. sınıf öğrencilerimiz, Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde Yusuf Kaplan’la “Müslümanların dünü, bugünü, yarını” konulu bir söyleşi gerçekleştirdiler.

"Bir Matematik Bir İşlem" Yarışması

Atakent kampüsünde 6. Ve 7. Sınıf öğrencilerinin hem eğlendiği hem de dört işlem becerilerini geliştirdiği ‘’BİR MATEMATİK BİR İŞLEM ‘’ yarışmasını düzenledik.

"Silahlanmanın ve Savaşların Zulmü" Adlı Konferans Gerçekleştirildi

Atakent kampüsünde düzenlenen öğrenci sunumlarımıza bir yenisini daha ekledik.