Güngören Ortaokulu | Yetev ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
LGS Başarı Ödülleri

LGS'de yüzde onluk dilime giren öğrencilerimize yapılan törende plaket ve mezuniyet beratları takdim edildi.

Pandemi Süresince Yaz Tatili Ortaokul Veli Bülteni

2019-2020 eğitim öğretim yılını geçmiş yıllardan farklı olarak deneyimledik. Bu yeni süreç hepimize ilkleri yaşattı. Siz velilerimizin takibi ve teşviği ile öğretmenler ve öğrenciler olarak etkileşimimizi uzaktan eğitim yolu ile gerçekleştirmeye gayret gösterdik.

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere Projesi kapsamında yapılan İstanbul Bilim Olimpiyatları birinci aşama sınavları tüm kampüslerimizde 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize uygulandı. İkinci aşama sınavının ardından finale kalacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

Güngören Miniatürk Gezisi

Ülkemizin ve İslam aleminin kıymetli yapılarını Miniatürk gezimizle pekiştirdik.

Farklı İklim Türlerini Sunumlarla İşledik

Sosyal Bilgiler dersinde öğrencilerimiz dünyada yaşanan farklı iklim türlerini ders ortamında sunum yaparak öğrendiler. İklimlere ait materyaller ve tarım ürünlerini getirerek anlatımlarını zenginleştirdiler.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Gügören Yarıyıl Heceleme Yarışması

Güngören ortaokulu yarıyıl heceleme yarışmamızı (spelling bee) sınıf koro şarkılar eşliğinde gerçekleştirdik.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.