Öğrencilerimizden Cumhurbaşkanımıza Anlamlı Hediye | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
Öğrencilerimizden Cumhurbaşkanımıza Anlamlı Hediye

İrfan Eğitim Kurumları kurucu ve sahibi olan İlim Yayma Vakfı’nın 19 Mart 2017 Pazar günü Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleşen 46. Genel Kurul Toplantısı’nda konuşma yapan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a öğrencilerimizden anlamlı hediye takdim edildi.

Anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisede öğrenim gören öğrencilerimiz "İrfanlı Nesiller Gözüyle 15 Temmuz Destanı" isimli mümtaz çalışmalarının orijinallerinden oluşan çalışmayı Cumhurbaşkanımıza hediye ettiler. 620 eser arasından seçilen 162 eserden oluşan mümtaz çalışma özel bir kutu ve cilt ile hazırlanarak Cumhurbaşkanımıza takdim edildi.

İrfan Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencisi ve 15 Temmuz Gazisi Salih Çakır, Atakent Kampüsü ortaokul 8. sınıf öğrencisi ve ağabeyi 15 Temmuz Şehidi olan Berat Kılıç, Madenler Kampüsü ortaokul 6. sınıf öğrencisi ve babası 15 Temmuz Şehidi olan Samet Oğuz Karmil ve Atakent Kampüsü ilkokul 4. sınıf öğrencisi ve babası 15 Temmuz Şehidi olan Zehra Miray Karmil tüm İrfan Eğitim Kurumları öğrencileri adına bu mümtaz çalışmayı Cumhurbaşkanımıza takdim ettiler.

Öğrencilerimizden Cumhurbaşkanımıza Anlamlı Hediye

Facebook Google Twitter LinkedIn