Üsküdar Kampüsü Yenileniyor.
Üsküdar Kampüsü Yenileniyor

İrfan Eğitim Kurumları, 19 yıllık tecrübesiyle eğitime verdiği desteği her geçen gün katlayarak arttırıyor. Bu kapsamda 2016 – 2017 Eğitim Öğretim dönemi hazırlıkları tüm kampüslerinde olduğu gibi Üsküdar Kampüsü’nde de devam ediyor.

Anadolu ve Fen liselerinin bulunduğu İrfan Eğitim Kurumları’nın Üsküdar Kampüsü’nde temelden çatıya başlatılan yenileme harekatında yeni modern çizgilere sahip yeni tasarımlar gün yüzüne çıkmaya başladı. Öğrenci ve öğretmenlerin daha rahat daha nezih ortamlarda eğitimlerine sürdürmeleri hedeflenen çalışmalarda seçilen renklerden kullanılan malzemelere kadar ön planda tutulan tek amaç: Sürdürülebilir kaliteli eğitim.

Üsküdar sahile yakın olmanın avantajını doyasıya kullanan Üsküdar Kampüsü, boğaz manzarasına sahip yeni teras kafeteryası ile öğrencilerin daha ferah bir ortamda dinlenme imkanına kavuşuyor. İç mekanlarda ise öğrenci girişinden veli bekleme odalarına, spor salonundan konferans salonuna, konferans salonundan ibadethanelerimize kadar pek çok kalemde mekanlarımız öğrencilerimiz için, İrfan’lı nesillerimiz için yenileniyor, güzelleşiyor.

Üsküdar Kampüsü için yapılan çalışmalar.

Facebook Google Twitter LinkedIn