Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
PANDEMİ SÜRECİNDE YAZ TATİLİ ANAOKULU ve İLKOKUL VELİ BÜLTENİ

İYV İrfan Okulları Ailesi olarak ara tatilden sonraki süreci Covid-19 salgını sebebiyle okullarımızda öğrencilerimiz ile tamamlayamamış olmanın burukluğunu yaşıyoruz.

İstanbul Halk Ekmek Fabrikasına Ziyaret

Madenler Anasınıfı olarak ekmeğin; buğdaydan başağa, başaktan una ve undan ekmek olup soframıza taşınma hikayesini öğrenmek için İstanbul Halk Ekmek Fabrikası 'na ziyarete gittik. Ekmeğin yoğrulma, mayalanma, fırınlama ve paketleme sürecine bizzat şahit olduk.

1-7 Mart Deprem Haftası Tatbikatları

1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Madenler Kampüsümüzde deprem tatbikatı yapıldı. Deprem anında yapılması gerekenlerle ilgili bir gün öncesinde farkındalık semineri verilen öğrencilerimiz, çok kısa bir sürede tahliye işlemini gerçekleştirerek başarılı bir deprem tatbikatı ile depreme hazır olduklarını hissettirdiler.

Anaokulu Öğrencilerimizle Uygulamalı Namaz Dersi

Madenler kampüsü anaokulu öğrencilerimiz namazı ve mescitlerin önemini anlamak için mescitte uygulamalı namaz dersi gerçekleştirdi.

Madenler Anasınıfı Pizza Yapıyor

Sağlıklı atıştırmalık bilincini oluşturmak için kendi pizzalarımızı tasarladık.Özgün düşüncelerimizle pizzalarımızı süsledik.Sağlıklı,lezzetli pizzalarımızı sıktığımız portakal suları ile birlikte afiyetle yedik.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

Saksı Tasarım Atölyesi

Madenler kampüsü öğrencilerimizle “SAKSI TASARIM ATÖLYESİ” etkinliği kapsamında saksılarımızı tasarladık.Tohumdan fidana sürecinde sabırla büyüteceğimiz bitkilerimiz için ilk hazırlıklarımızı tamamladık.

Madenler Anaokulu Uzay Keşfi Yapıyor

Madenler anaokulu olarak uzay keşfine yolculuğa çıktık. Her biri birbirinden harika kostümlerimizi giydik.

Atakent Kampüsü - Yerli Malı Yurdun Malı

Atakent kampüsü öğrencileri olarak "Yerli Malı Yurdun Malı" dedik ve önce ”869” barkoduyla ilgili hafta boyunca çocuklarımızda farkındalık oluşturmaya çalıştık.

ETKİNLİKLER
Öğrencilerimiz Mucitler Atölyesinde Çok Güzel Vakit Geçirdi
13 Mart 2018

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$yer

Filename: site/okul.php

Line Number: 104

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$katilimci

Filename: site/okul.php

Line Number: 107