Madenler Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Madenler İngilizce Festivali

Madenler Kampüsümüzde bugün gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı. ve sergilendi.

Yazar Buluşması ve Söyleşi

Madenler Kampüsümüzde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik yazar buluşması etkinlikleri gerçekleştirerek öğrencilerimizdeki kitap okuma sevgisini pekiştiriyoruz.

Madenler Anaokulunun Çilehane Cami Ziyareti

Madenler Kampüsü anaokulu öğrencilerimiz Çilehane Camii ziyareti gerçekleştirdiler. Öğrencilerimiz cami imamı eşliğinde camii ile ilgili bölümleri öğrenerek namaz kıldılar. Tüm İslam alemi için dua ettiler. Cami imamızın ikramlarına, ilgi ve alakasına teşekkür ederiz.

Madenler Anaokulu Öğrencilerinden Kandil Simidi

Madenler şubemizin anaokulu öğrencileri Berat Kandili münasebetiyle aileleri için kendi elleriyle kandil simidi hazırladılar.

Çanakkale Müze ve Fotoğraf Sergisi

Geleceğimiz olan gençliğimize örnek alacakları gerçek kahramanlarımızı ve kahramanlıkları tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz tarihimizin en önemli dönemlerinden biri olan Çanakkale Savaşı ve kahramanlarını tanıttığımız “Çanakkale Müzesi ve Fotoğraf Sergisi” Madenler Kampüsümüzde açıldı.

ETKİNLİKLER
Öğrencilerimiz Mucitler Atölyesinde Çok Güzel Vakit Geçirdi
13 Mart 2018

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$yer

Filename: site/okul.php

Line Number: 104

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$katilimci

Filename: site/okul.php

Line Number: 107