Üsküdar Fen ve Teknoloji Lisesi | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Cezeri Müzesi Gezisi

Lise öğrencilerimiz Cezeri Müzesini gezerek Cezeri'nin insanlık tarihine kazandırmış olduğu icatlar hakkında bilgi sahibi oldu.

Hayallerine Kanat Aç Projesi

Hezarfen Okulu, #HayallerineKanatAç projesi kapsamında, 75 kişilik bir katılımdan mülakatla seçilen 20 kişi arasında yer alan öğrencilerimiz Şevval Buse Beydoğan ve İkra Sedef Boler, beş gün boyunca teorik dersler aldılar. Şimdi ise simülatör derslerine devam etmektedirler. Birkaç hafta sonra bir pilot eşliğinde ilk pilotluk deneyimini yaşayacak olan öğrencilerimize bize bu gururu yaşattıklarını için teşekkür eder, başarılarının devamını dileriz.

Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

Teknoloji İnovasyon Patent Sunumu

Üsküdar Kampüsümüzde Destek Patent Başkanlık Danışmanı Hakan Özcan Bey'in sunumu ve Destek Group İş Geliştirme Müdürü Hasan Gedik Bey'in katılımıyla "Teknoloji, İnovasyon ve Patent" konulu bir seminer düzenlendi. Bu seminer ile lise öğrencilerimiz fikirden markaya olan yolculuktaki tüm aşamalarla ilgili önemli bilgilere sahip oldu.

İzleme ve Stratejik Plan 1.Tur Görüşmeleri

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları olarak EDUCAM Danışmanlık Genel Müdürü Sayın Belma UYSAL yönetiminde eğitim kadromuzla Swot analiz çalışması yaparak güçlü yönlerimizi, geliştirilmesi gereken yönlerimizi, fırsatlarımız ve tehditlerimizi keşfetmeye çalıştık. Herşey daha iyi bir eğitim ve gelecek için.

Bir Lider Nasıl Yetişir?

Üsküdar kampüsümüzde Tarihçi-Yazar Zafer Bilgi tarafından "Bir Lider Nasıl Yetişir" semineri gerçekleştirildi. Seminerin ardından yazarımız kitaplarını imzaladı.

Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

TÜBİTAK TÜSSİDE Yeni Müdürü İsmail Doğan İle İleri Teknoloji Okulu Değerlendirme Toplantısı

Kasım 2018'de TÜSSİDE'nin başına geçen İsmail Doğan'a genel müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant ve İleri Teknoloji Okulu Koordinatörlüğümüz yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.