Fen ve Teknoloji Lisesi | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Ünlü Yazar ve Şair Yavuz Bülent Bakiler Okulumuzda

Otobüs duraklarında beklerken bile kitap okudum diyen, davaya fikre ve düşünceye adanan bir hayattır Yavuz Bülent Bakiler.

'Mesleği Deneyimleme Gezilerimizin İkincisinde Acıbadem Üniversitesindeydik

Madenler kampüsü lise öğrencilerimiz ile ''Mesleği Deneyimleme'' gezilerimizin ikincisinde Acıbadem Üniversitesi “Case merkezinde ve uygulamalı multidisipliner laboratuvarlarında” keşifteydik...

Kartepe Gençlik ve Eğitim Kampı Gezisiına gittik.

9 ve 10.sınıf öğrencilerimiz ile birlikte Kartepe’de bulunan gençlik ve eğitim kampına gittik. En güzel hatıranın gelecek nesillere kalan hatıralar olduğunu düşünerek öğrencilerimizle fidan dikimi gerçekleştirdik.

Sosyal Yardımlaşma ve Düşünce Kulübü Etkinlikleri

Sosyal Yardımlaşma ve Düşünce Kulübündeki liseli öğrencilerimiz Kızılay ekiplerine yardımcı olmak amacıyla görev aldılar. Gönüllü olarak çalışıp onlarca insanın kan bağışında bulunmasına vesile oldular.

3. Mezunlar Buluşması

3. Mezunlar Buluşmamıza teşrif eden tüm İrfanlı mezunlarımıza kalpten teşekkürlerimizle.. Bir sonraki buluşmamızda görüşmek dileğiyle.

Mesleki Deneyimleme Gezileri

Madenler kampüsü Fen ve Anadolu lisemizin 11 ve 12.sınıf öğrencilerinden hukuk bölümünü okumak isteyen öğrencilerimizle, “Mesleği Deneyimleme” gezileri kapsamında İstanbul Anadolu Adliyesini ziyarette bulunduk. Öğrencilerimiz ağır ceza mahkemesinde duruşmalara katıldı. Baro bölümünü ziyaret eden öğrencilerimiz hukuk alanını deneyimlemiş oldular.

GELECEĞİN KAŞİFLERİ İLERİ TEKNOLOJİ OKULU’NDA YETİŞİYOR

İleri Teknoloji Okulu; İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları ve TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile 21. yüzyıl yetkinliklerini odağına alan eğitim-öğretim programıdır.

Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Bosna Hersek'te Kardeş Okul Protokolü

Bosna Hersek, Mostar şehrinde bulunan Srednja Masinsko-Saobracajna Skola Mostar Mesleki ve Teknik Lisesi ile İYV İrfan Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi arasında Kardeş Okul protokolü imzalandı.