Fen ve Teknoloji Lisesi | İrfan Okulları
HABERLER
Pandemi Süresince Yaz Tatili Lise Veli Bülteni

Tatiller kendinizi, çevrenizi keşfetmenin, dinlenmenin, aynı zamanda kişisel gelişimin en uygun vaktidir. Evde kalırken de bu vakitleri verimli bir biçimde değerlendirebilirsiniz. İYV İrfan Okulları Rehberlik Birimi olarak, siz değerli öğrencilerimiz için sıraladığımız bu yaz tatili etkinliklerinin faydalı olacağını temenni ediyoruz.

İngilizce Münaza Yarışmasında Çeyrek Finaldeyiz

Kadıköy Anadolu İmam Hatip Lisesi İngilizce Münazarasına geçtiğimiz hafta sonu katılan İran Okulları Lise öğrencilerimiz İngiliz Parlamento usulü yapılan münazara müsabakasında güncel konuları İngilizce tartıştılar. İlk deneyimlerinde Çeyrek finale ulaşan öğrencilerimizi tebrik ediyoruz.

1-7 Mart Deprem Haftası Tatbikatları

1-7 Mart Deprem Haftası nedeniyle Madenler Kampüsümüzde deprem tatbikatı yapıldı. Deprem anında yapılması gerekenlerle ilgili bir gün öncesinde farkındalık semineri verilen öğrencilerimiz, çok kısa bir sürede tahliye işlemini gerçekleştirerek başarılı bir deprem tatbikatı ile depreme hazır olduklarını hissettirdiler.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Lise Tanıtım Programları

Atakent 8. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ''Lise Tanıtım Programı'' kapsamında Madenler kampüsümüzde oryantasyon yapıldı.

Potanın İrfanlı Nesilleri Kazanmaya Devam Ediyor

Ümraniye Geleneksel Spor Oyunlarında Lise Genç Erkekler Basketbol takımımız C grubunda tüm maçlarını kazanıp grubunu 1. sırada tamamlayarak ilçede son 16 ya kalan takımdan biri oldu.

Mesleki Deneyimleme Gezilerimizin Üçüncüsünde Marmara Üniversitesindeyiz

'Mesleği Deneyimleme gezilerimizin üçüncüsünde Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi PDR bölümünde konuk olup, Gamze Yaman hocamızın dersine katıldık. Alanla ilgili sorularımızın da cevaplandığı programımızda üniversite gezimizi de gerçekleştirmiş olduk.

Günümüz Değerli Şairlerinden Nurullah Genç'i Ağırladık

Madenler Kampüsü, günümüz değerli şair ve yazarlarından Nurullah Genç’i ağırladı.