Fen ve Teknoloji Lisesi | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Lise Tanıtım Programları

Atakent 8. sınıf öğrencilerimiz ile gerçekleştirdiğimiz ''Lise Tanıtım Programı'' kapsamında Madenler kampüsümüzde oryantasyon yapıldı.

Potanın İrfanlı Nesilleri Kazanmaya Devam Ediyor

Ümraniye Geleneksel Spor Oyunlarında Lise Genç Erkekler Basketbol takımımız C grubunda tüm maçlarını kazanıp grubunu 1. sırada tamamlayarak ilçede son 16 ya kalan takımdan biri oldu.

Mesleki Deneyimleme Gezilerimizin Üçüncüsünde Marmara Üniversitesindeyiz

'Mesleği Deneyimleme gezilerimizin üçüncüsünde Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi PDR bölümünde konuk olup, Gamze Yaman hocamızın dersine katıldık. Alanla ilgili sorularımızın da cevaplandığı programımızda üniversite gezimizi de gerçekleştirmiş olduk.

Günümüz Değerli Şairlerinden Nurullah Genç'i Ağırladık

Madenler Kampüsü, günümüz değerli şair ve yazarlarından Nurullah Genç’i ağırladı.

Ünlü Yazar ve Şair Yavuz Bülent Bakiler Okulumuzda

Otobüs duraklarında beklerken bile kitap okudum diyen, davaya fikre ve düşünceye adanan bir hayattır Yavuz Bülent Bakiler.

'Mesleği Deneyimleme Gezilerimizin İkincisinde Acıbadem Üniversitesindeydik

Madenler kampüsü lise öğrencilerimiz ile ''Mesleği Deneyimleme'' gezilerimizin ikincisinde Acıbadem Üniversitesi “Case merkezinde ve uygulamalı multidisipliner laboratuvarlarında” keşifteydik...

Kartepe Gençlik ve Eğitim Kampı Gezisiına gittik.

9 ve 10.sınıf öğrencilerimiz ile birlikte Kartepe’de bulunan gençlik ve eğitim kampına gittik. En güzel hatıranın gelecek nesillere kalan hatıralar olduğunu düşünerek öğrencilerimizle fidan dikimi gerçekleştirdik.

Sosyal Yardımlaşma ve Düşünce Kulübü Etkinlikleri

Sosyal Yardımlaşma ve Düşünce Kulübündeki liseli öğrencilerimiz Kızılay ekiplerine yardımcı olmak amacıyla görev aldılar. Gönüllü olarak çalışıp onlarca insanın kan bağışında bulunmasına vesile oldular.

3. Mezunlar Buluşması

3. Mezunlar Buluşmamıza teşrif eden tüm İrfanlı mezunlarımıza kalpten teşekkürlerimizle.. Bir sonraki buluşmamızda görüşmek dileğiyle.