Fen ve Teknoloji Lisesi | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Sosyal Yardımlaşma ve Düşünce Kulübü Etkinlikleri

Sosyal Yardımlaşma ve Düşünce Kulübündeki liseli öğrencilerimiz Kızılay ekiplerine yardımcı olmak amacıyla görev aldılar. Gönüllü olarak çalışıp onlarca insanın kan bağışında bulunmasına vesile oldular.

3. Mezunlar Buluşması

3. Mezunlar Buluşmamıza teşrif eden tüm İrfanlı mezunlarımıza kalpten teşekkürlerimizle.. Bir sonraki buluşmamızda görüşmek dileğiyle.

Mesleki Deneyimleme Gezileri

Madenler kampüsü Fen ve Anadolu lisemizin 11 ve 12.sınıf öğrencilerinden hukuk bölümünü okumak isteyen öğrencilerimizle, “Mesleği Deneyimleme” gezileri kapsamında İstanbul Anadolu Adliyesini ziyarette bulunduk. Öğrencilerimiz ağır ceza mahkemesinde duruşmalara katıldı. Baro bölümünü ziyaret eden öğrencilerimiz hukuk alanını deneyimlemiş oldular.

GELECEĞİN KAŞİFLERİ İLERİ TEKNOLOJİ OKULU’NDA YETİŞİYOR

İleri Teknoloji Okulu; İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları ve TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile 21. yüzyıl yetkinliklerini odağına alan eğitim-öğretim programıdır.

Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Bosna Hersek'te Kardeş Okul Protokolü

Bosna Hersek, Mostar şehrinde bulunan Srednja Masinsko-Saobracajna Skola Mostar Mesleki ve Teknik Lisesi ile İYV İrfan Okulları Fen ve Teknoloji Lisesi arasında Kardeş Okul protokolü imzalandı.

MATE ROV Su Altı Araç Yarışması

Üniversite ve kolejlerin yarıştığı MATE ROV Su Altı Araç Yarışmasına Madenler kampüsümüzde ev sahipliği yaptık.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.