Atakent İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

4. Sınıflar Mezuniyet Programı

Atakent, Madenler ve Güngören kampüslerimizde ilkokul öğrenimini tamamlayıp ortaokula geçiş yapacak 4. sınıf öğrencilerimiz için Hıdiv Kasrı'nda Mezuniyet Programı düzenlendi. Programda öğrencilerimiz Milli, İlmi, İrfani sloganı ve temel değerlerimizin yazılı olduğu pankartlarla bayraklar önderliğinde bir yürüyüş gerçekleştirerek sahneye çıktılar ve İstiklal Marşı'nı okudular. İstiklal Marşı'ndan sonra İrfan Yeminini eden öğrencilerimiz sınıf sınıf olmak üzere mezuniyet plaketlerini aldılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Atakent 23 Nisan Etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atakent Kampüsümüzde Coşkulu bir şekilde kutlandı.

Yazar Şebnem Güler Karacan Okulumuzda

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Atakent Kampüsü anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimize yönelik yazar daveti etkinliği kapsamında Şebnem Güler Karacan okulumuzda sorumluluk bilinci konulu söyleşide bulundu.

Birinci Sınıflar Okuma Pastası

Atakent Kampüsü 1.sınıf öğrencilerimizle okuma yazmaya geçme sevincimizi pasta keserek kutladık. Öğrencilerimize , gösterdikleri gayretin ve çabanın küçük bir nişanesi olarak madalya takdimi yapıldı.

Kütüphane Ziyareti

Atakent Kampüsü 4. Sınıf öğrencileri olarak Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk kütüphanesini ziyaret ettik.