Atakent İlkokulu | Yetev ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
PANDEMİ SÜRECİNDE YAZ TATİLİ ANAOKULU ve İLKOKUL VELİ BÜLTENİ

İYV İrfan Okulları Ailesi olarak ara tatilden sonraki süreci Covid-19 salgını sebebiyle okullarımızda öğrencilerimiz ile tamamlayamamış olmanın burukluğunu yaşıyoruz.

Yeşilay Haftası

Atakent Kampüsü 1. Sınıflar olarak, Yeşilay Haftası için sağlıklı beslenme ve sigaranın zararları ile ilgili afişler hazırlayıp anaokulundaki minik kardeşlerimizi bilgilendirdik. Sunumu yapan öğrencilerimizin heyecanı gözlerinden okunurken dinleyen miniklerin de merakı inanılmazdı. Bu anları sizlerle de paylaşmak ister, sağlıklı bir ömür dileriz.

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere Projesi kapsamında yapılan İstanbul Bilim Olimpiyatları birinci aşama sınavları tüm kampüslerimizde 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize uygulandı. İkinci aşama sınavının ardından finale kalacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Atakent Kampüsü Karne Günü

Atakent Kampüsü karne gününden görüntüler

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.

Çarpma İşlemini Oyunlarla Pekiştirdik

İrfan Koleji Atakent 3.sınıf öğrencileri çarpma oyununa doyamadılar.Hem eğleniyor hem de hızlı düşünüp oyuna renk katıyorlar

Marifetli Eller Kulübü

Atakent Kampüsü Marifetli Eller Kulübü öğrencilerimiz hazır gıdalardan kaçınıp kendi meyveli yoğurtlarını yaptılar.