Atakent İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Atakent 23. Nisan Etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atakent Kampüsümüzde Coşkulu bir şekilde kutlandı.

Temel İzcilik Becerileri Eğitimini Tamamladık.

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Atakent Kampüsü olarak 6. ve 7. sınıf düzeyindeki izci öğrencilerimizle Türkiye İzcilik Federasyonu Ümraniye Kamp ve Eğitim Merkezi’nde üçüncüsü düzenlenen, Bahar Hafta Sonu İzcilik Kampımızı gerçekleştirdik.

Yazar Şebnem Güler Karacan Okulumuzda

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Atakent Kampüsü anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimize yönelik yazar daveti etkinliği kapsamında Şebnem Güler Karacan okulumuzda sorumluluk bilinci konulu söyleşide bulundu.

Birinci Sınıflar Okuma Pastası

Atakent Kampüsü 1.sınıf öğrencilerimizle okuma yazmaya geçme sevincimizi pasta keserek kutladık. Öğrencilerimize , gösterdikleri gayretin ve çabanın küçük bir nişanesi olarak madalya takdimi yapıldı.

Kütüphane Ziyareti

Atakent Kampüsü 4. Sınıf öğrencileri olarak Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk kütüphanesini ziyaret ettik.

Dünya Tiyatrolar Günü

Atakent Kampüsümüzde anaokulu ve ilkokul öğrencileri Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri kapsamında Geleneksel Türk Tiyatrosunun önemli ögelerinden Karagöz ve Hacivat ile ortaokul öğrencileriniz de ortaoyunu ile buluşup keyifli zaman geçirdiler.

Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

18 Mart Çanakkale Zaferi Ödül Töreni

Vatan Sevgisi temalı Şiir Yazma ve Şiir Okuma yarışmasında, Atakent ilkokulu 2,3.ve 4.sınıf öğrencilerimize okul içinde ve kampüslerimiz arasında elde ettikleri dereceler dolayısıyla aileleri, arkadaşları ve öğretmenleri huzurunda ödülleri takdim edildi.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.