Atakent İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Çarpma İşlemini Oyunlarla Pekiştirdik

İrfan Koleji Atakent 3.sınıf öğrencileri çarpma oyununa doyamadılar.Hem eğleniyor hem de hızlı düşünüp oyuna renk katıyorlar

Marifetli Eller Kulübü

Atakent Kampüsü Marifetli Eller Kulübü öğrencilerimiz hazır gıdalardan kaçınıp kendi meyveli yoğurtlarını yaptılar.

Çarpma Oyunu

İrfan Koleji Atakent 3.sınıf öğrencileri çarpma oyununa doyamadılar.Hem eğleniyor hem de hızlı düşünüp oyuna renk katıyorlar

Çarpım Tablolu Kıyafetler

Atakent kampüsü 3.sınıf öğrencilerimiz çarpım tablosunu kafiyeli yazarak kendi tişörtlerini tasarladılar.

Dersimiz İngilizce

Atakent Kampüsü 4. Sınıfları olarak İngilizce dersimiz kapsamında yer-yön ifadelerini ve bir yerin çevresini tanıtmayı öğrendik. Ünitemiz kapsamında kendi evimizin çevresini tanıtan maketler tasarladık ve İngilizce sunumlarını yaptık.

Atakent Kampüsü - Yerli Malı Yurdun Malı

Atakent kampüsü öğrencileri olarak "Yerli Malı Yurdun Malı" dedik ve önce ”869” barkoduyla ilgili hafta boyunca çocuklarımızda farkındalık oluşturmaya çalıştık.

Macera ve Serüven Kitaplarının Usta Yazır Tuncel Altınköprü Okulumuzda

Atakent -Madenler- Güngören Kampüslerimize macera ve serüven kitaplarının usta yazarı sayın Tuncel ALTINKÖPRÜ teşrif ettiller. Öğrencilerimiz hem kitap aldılar hem de eğlenceli dakikalar geçirerek kitaplarını imzallattılar.

Atakent Kampüsünün Küçük Sanatçıları

Atakent Kapüsünün Küçük Sanatçıları Bu Kez ''Hayvanlar Alemi '' Sergisi ile Huzurlarınızda

Mevlid Kandili İftar Programı

Atakent Kampüsü Mevlid-i Nebi programı Kur’an-ı Kerim tilaveti, günün anlam ve önemiyle ilgili sohbet, ilahiler, sahabelerin hayatlarından kesitlerin sunulduğu tiyatro gösterileri ile kutlandı. Okul Aile Birliği ve okul yönetimimizin ortak organize ettiği, Peygamberimizin sünnetine uymak için oruç tutan 235 öğrencimizin katıldığı iftar programı ile taçlandı.