Samsun Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Kur'anı Kerim Töreni

Samsun Kampüsümüzde Kur’an-ı Kerim'e geçen öğrencilerimizle ve Kur'an Öğreniyorum projemize katılım sağlayan velilerimizle yapmış olduğumuz programdan kareler...

Kompost Ürün Çalışması

Samsun Kampüsümüzde Sıfır Atık Çalışması kapsamında çocuklarımıza çevre bilincini aşılamak amacıyla kompost ürünler oluşturduk.

Kukla Atölyesi

Samsun Kampüsümüzde Jimnastik Salonunda Dramasal Kukla Atölyesi uygulandı.

Geri Dönüşüm Müzesi

Samsun Kampüsümüzde anaokulu öğrencilerimizle birlikte kaynakların tükenmesini önlemek ve atık miktarını azaltmak amacıyla toplanan malzemelerin geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale getirilmesini sağlamak amacıyla yapılan kostümlerin Geri Dönüşüm Müzesine kazandırılması gerçekleştirilmiştir.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.

Erdem Akademi | Bilecik Gezisi

Erdem Akademi önderliğinde tüm öğretmenlerimiz ile Bilecik Gezisi düzenlendi.

1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.

İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ LEVENT YAZICI TEKNOLOJİ OKULU ÇALIŞMALARINI YAKINDAN İNCELEDİ

İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Bilal Erdoğan, İlim Yayma Vakfı Mütevelli Heyet Üyesi ve İrfan Okulları Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ve okul müdürleri, İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı’ya okulu gezdirerek, derslerde uygulanan çeşitli dijital öğrenme metodları konusunda bilgilendirmeler yaptı.

Samsun Kampüsümüzde Enstrümanları Tanıyoruz

Kampüsümüzde sanat akademisinden gelen müzisyen ekip tarafından her ay müzik aleti tanıtımı yapılmaktadır.