Samsun Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Kur'anı Kerim Töreni

Samsun Kampüsümüzde Kur’an-ı Kerim'e geçen öğrencilerimizle ve Kur'an Öğreniyorum projemize katılım sağlayan velilerimizle yapmış olduğumuz programdan kareler...

Kompost Ürün Çalışması

Samsun Kampüsümüzde Sıfır Atık Çalışması kapsamında çocuklarımıza çevre bilincini aşılamak amacıyla kompost ürünler oluşturduk.

Kukla Atölyesi

Samsun Kampüsümüzde Jimnastik Salonunda Dramasal Kukla Atölyesi uygulandı.

Geri Dönüşüm Müzesi

Samsun Kampüsümüzde anaokulu öğrencilerimizle birlikte kaynakların tükenmesini önlemek ve atık miktarını azaltmak amacıyla toplanan malzemelerin geri dönüştürülerek tekrar kullanılabilir hale getirilmesini sağlamak amacıyla yapılan kostümlerin Geri Dönüşüm Müzesine kazandırılması gerçekleştirilmiştir.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.