Pendik İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Pendik 23 Nisan Etkinlikleri

Pendik Kampüsümüzde bahçede kukla gösterileri, canlı langırt, halat çekme gibi birçok yarışma ve faaliyet ile öğrencilerimizin yanı sıra velilerimizle de birlikte de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı.

Doğada Bir Gün - Miharabat Korusu

Pendik kampüsü ilkokul öğrencilerimiz mihrabat korusunda " doğada bir gün" etkinliğine katıldılar. Bol enerji ve hareket dolu bu günde öğrencilerden renkli kareler..

Spor Yeterlilik Ölçümü

Pendik Kampüsü ilkokul öğrencilerimizin spor yeterlilik ölçümlerini yaptırarak hangi alanda yeteneklerinin olduğunu keşfedeceğiz. Sancaktepe Belediyesi 15 Temmuz stadında gerçekleştirilen ölçümlerde eğlenceli dakikalar yaşandı.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Pendik Okuma Bayramı

Pendik Kampüsümüzde 1. sınıf öğrencilerimizin okuma bayramını velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.

Pendik Kur'anı Kerim Töreni

Pendik Kampüsü ilkokul sınıflarımızda Ku’ran okumayı öğrenen çocuklarımızla birlikte Kur’an Törenimizi velilerimizin katılımıyla gerçekleştirdik.

Çilek Ekimi

Pendik Kampüsümüzde çocuklar ile doğayı keşfetmek için arka bahçeye çıkmanız yeterli.