Pendik İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Pendik Okuma Bayramı

Pendik Kampüsümüzde 1. sınıf öğrencilerimizin okuma bayramını velilerimizin yoğun katılımı ile gerçekleştirdik.

Çilek Ekimi

Pendik Kampüsümüzde çocuklar ile doğayı keşfetmek için arka bahçeye çıkmanız yeterli.

Resim Sergisi

Çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal anlamda gelişmesini sağlayan resim yapma etkinliği; çocukların hem sosyal ortamda hem de okul hayatlarında başarılı olmasını da sağlamaktadır. Bu amaçla Pendik kampüsü öğrencilerimizin hünerli ellerinden çıkan resim sergisini velilerimiz ile buluşturduk.

18 Mart Çanakkale Zaferi Etkinlikleri

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında Pendik kampüsümüzde ikinci sınıf öğrencilerimiz şiirler okudu, öğretmenlerimizin önderliğinde koro çalışması gerçekleştirdi ve öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmalardan sergi yapıldı.Böylece çocuklarımıza milli duyguların bilincini aşıladık.

Yangın ve Deprem Tatbikatı

Pendik kampüsü anaokulu ve ilkokulu öğrencilerimiz ile Yangın ve Deprem tatbikatı gerçekleştirilmiştir.

Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

Orman ve Doğa Dersleri

Pendik kampüsünde öğrencilerimizi doğa ve özgürlükle buluşturan Orman ve Doğa dersleri sayesinde özgüven, bağımsızlık ve yaratıcılığı teşvik ederek katılımcılarının bütüncül gelişimini desteklemeyi amaçlıyoruz.

Akvaryum Gezisi

Pendik Kampüsü ilkokul öğrencilerimiz İstanbul Akvaryumu'nu ziyaret ettiler. Bütün gün balıklarla vakit geçiren öğrencilerimiz yaşam alanlarına dair birçok bilgiye sahip oldular.