Pendik Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Su Balonları Etkinliği

Pendik Kampüsümüzdeki eşsiz yeşillik alanımızı çocuklarımızın şen kahkahaları ile süsledik. Tüm öğrencilerimizle birlikte su balonlarımızı doldurup akılda kalıcı harika bir gün geçirdik.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

Ramazan Davulu Etkinliği

Pendik kampüsü 4 yaş öğrencimizin anne ve babası sınıfımıza gelerek sınıftaki öğrencilerimize davul etkinliği yaptırdılar. Bu anlamlı ve eğlenceli etkinlik için velilerimize gönülden teşekkür ediyoruz.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

El ve Ayak Resim Çalışması

Pendik kampüsü 3 yaş ana sınıfımız bahçe etkinliklerinde el ve ayakları ile resim çalışması yaptılar.

Doğa ile İç İçe

Pendik kampüsü 3 yaş sınıfımız okulumuzun mesire alanında doğa ile iç içe bir etkinlik günü geçirdiler.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.