Pendik Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Çim Adam Yapımı

Pendik Kampüsü anaokulu sınıfımızda değerli velimizin gerçekleştirdiği çim adam etkinliğimizden sevimli görseller...

Veli Pikniği

Pendik Kampüsü veli pikniğimizde velilerin getirdigi yiyeceklerle piknik yapıldı. Ardından da onlar için hazırladığımız oyunlar oynandı.Sandalye kapmaca, resim tamamlama, halat çekme,balon patlatma,inside-out oyunları velilere oynatılarak eğlenceli vakit geçirildi.

Pendik 23 Nisan Etkinlikleri

Pendik Kampüsümüzde bahçede kukla gösterileri, canlı langırt, halat çekme gibi birçok yarışma ve faaliyet ile öğrencilerimizin yanı sıra velilerimizle de birlikte de 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkulu bir şekilde kutlandı.

Şapka Tasarımı

Pendik kampüsü 3 yaş anasınfımız boyama etkinlikleri ve kendi şapkalarını tasarlama etkinlikleri ile neşeli anlar yaşadılar.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Fasülye Deneyi

Pendik Kampüsü Tomurcuklar Sınıfı öğrencilerimiz "Fasulye Çimlendirme" deneyi yaptılar. Çocuklar bu deneylerinde fasulyelerin büyüme aşamalarını gözlemleme fırsatı buldular.

Stem Etkinlikleri

Pendik Kampüsümüzde okul öncesi öğrencilerimiz Stem etkinlikleri ile problem çözme becerilerini geliştiriyor.