Pendik Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Yerli Malı Haftası

Pendik Kampüsü öğrencilerimiz ile yerli malı haftasını kutladır. Öğrencilerimiz bölgelere ait yöresel yemekleri tattılat kıyafetleri ve müzik aletlerini inceleme fırsatı buldular

İstanbul Halk Ekmek Fabrikasına Gezi

Pendik kampüsü öğrencilerimizle ekmeğin yapım aşamasını ve nasıl sofralarımıza geldiğini gözlemlemek için İstanbul Halk Ekmek Fabrikasına gezi düzenledik.Öğrencilerimiz hem bilgi edindiler hem de lezzetli ekmeklerin tadına bakma fırsatı buldular

4 YAŞ GRUBU UÇAKLARINI YAPTI

4 yaş grubu öğrencileri kendi yaptıkları uçaklarıyla bahçede eğlenceli vakit geçirdiler

Pendik Anaokulu Sonbahar Etkinlikleri

Pendik Anaokulu 4 yaş grubu sonbahar etkinlikleri

GELECEĞİN KAŞİFLERİ İLERİ TEKNOLOJİ OKULU’NDA YETİŞİYOR

İleri Teknoloji Okulu; İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları ve TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile 21. yüzyıl yetkinliklerini odağına alan eğitim-öğretim programıdır.

Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Su Balonları Etkinliği

Pendik Kampüsümüzdeki eşsiz yeşillik alanımızı çocuklarımızın şen kahkahaları ile süsledik. Tüm öğrencilerimizle birlikte su balonlarımızı doldurup akılda kalıcı harika bir gün geçirdik.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.