Ortaokul | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Kültürel Kodlarımıza Hakim Olabilmek

Sosyal Bilgiler dersinde küreselleşen dünyada yetişen öğrencilerimizin şahsî ve kültürel gelişimlerini tamamlamalarını ve kültürel kodlarımıza hakim olabilmelerini sağlamaya devam ediyoruz. Emeği geçen öğrencilerimizi tebrik ederiz.

Matematik ve Fen Bilimleri Sergisi

Matematiği ve Fen Bilimleri konularını soyuttan somuta çekerek öğrenciler için daha anlaşılır olmasına olanak veren öğrenci çalışmalarının yer aldığı sergimiz tüm kampüslerimizde gösterime sunulmuştur.

Dersimiz Kutsal Toprakların Manevi Huzuru

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde Madenler Kampüsü 7. Sınıf öğrencilerimiz hac konusunun tüm aşamalarını uygulamalı olarak pekiştirirken kutsal mekanların manevi huzurunu hissettiler.

Dua Kulesi

Madenler kampüsü 5.sınıf öğrencilerimizle Din kültürü ve ahlak bilgisi dersi kapsamında grup içerisindeki sorumluluklarımızın farkında olarak yürüttüğümüz “Dua Kulesi” etkinliğimizi gerçekleştirdik.

Küçük Erkekler Futbol Takımımız İstanbul 2.si

2019-2020 Yılı Okul Sporları İl Müsabakalarında, Madenler Kampüsü Küçük Erkekler Futbol Takımımız İstanbul 2.si olmuştur. Başarılarından dolayı futbol takımımızı ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ederiz.

İrfan'lı Genç Yazarımızın İlk Öykü Kitabı Çıktı

“İrfanlı Kalemler” yazar serisinin ilk çalışması olan; öğrencimiz Asel Zeren Yakışır'ın "Bir Kedi Güncesi " isimli öykü kitabı çıktı.

Hazırlıklı Konuşmalar

Türkçe zümresi olarak tüm kampüslerimizde hazırlıklı konuşmalar yaptık. Hobilerimizi , sevdiğimiz örnek aldığımız şahsiyetleri dramalaştırıp sunduk .Eğlenerek topluluğa hitap ettik.

Tasarladığımız Yeni Oyun Element - Sudoku

Fen Bilimleri- Robotik ortak dersimizde Element su doku oyunu tasarladık.

Bir Yudum Şiir

Madenler Kampüsünde Türkçe Zümremiz, dinleyenleri geçmişe götüren güzel bir şiir programına imza attı.