Ortaokul | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Kardeş Aile Projesi

Madenler Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz, bir sosyal sorumluluk projesine daha imza atarak Kardeş Aile Projesini hayata geçirdiler.

Üsküdar Kitap Fuarı Gezisi

Kitaplar da dostlar gibi az, fakat iyi seçilmiş olmalıdırlar." Biz de bu fırsatı öğrencilerimize en iyi şekilde vermek için Üsküdar Kitap Fuarını ziyaret ettik.

Bir Sanatçı Bir Eser

Madenler ve Pendik kampüsü ilkokul ve ortaokul öğrencilerimizin oluşturduğu dünyaca ünlü Van Gogh, Picasso, Munch gibi sanatçıların eserlerinden oluşan "Bir sanatçı, Bir Eser" resim sergisi ziyaretçileri ile buluşmaya hazır.

Madenler Kampüsü Yerli Malı Haftası

Okul Aile Birliğimizin katkılarıyla hazırlanan Tutum, Yatırım ve Türk Malları Haftası Sergimiz öğrencilerimizden büyük ilgi gördü..

Öğrencilerimizden Örnek Sosyal Sorumluluk Projesi

adenler Kampüsü Türkçe Zümremiz ve Okul Aile Birliğimizin organize ettiği “Kardeş Okul Projesi” kapsamında gönderilen kitap, kırtasiye, kıyafet, ayakkabı, oyuncaklar Muş ili Bulanık ilçesi Balotu Köyü İlkokul ve Ortaokuluna ulaştı. Kardeş okulumuzdan gelen sevinç fotoğrafları ve teşekkür mesajları içimizi ısıttı. Kampanyamıza destek vererek gönül köprüleri oluşturan tüm İrfanlı öğrenci ve velilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Enerji Tasarrufu Haftası

Fen Bilimleri Zümresi olarak Enerji Tasarrufu haftası kapsamında interaktif sergimizi öğrencilerimizle buluşturduk.

Günümüz Değerli Şairlerinden Nurullah Genç'i Ağırladık

Madenler Kampüsü, günümüz değerli şair ve yazarlarından Nurullah Genç’i ağırladı.

Dönem Sonu İngilizce Gösterisi

Madenler Kampüsü ortaokul öğrencilerimizden dönem sonu ingilizce gösterisi. Öğrencilerimiz hazırladıkları İngilizce tiyatro, koro ve farklı gösterilerle göz doldurdular.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.