Güngören Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Sonbahar Mevsimi Çocuklara Çok Yakıştı

Sonbahar mevsimi biz çocuklara çok yakıştı.. Rengi, kokusu, tadı bir başkaymış

Hayırlı Cumalar

Güngören kampüsümüzde öğrencilerimizle hayırlı cumalar niyetine şeker dağıttık.

GELECEĞİN KAŞİFLERİ İLERİ TEKNOLOJİ OKULU’NDA YETİŞİYOR

İleri Teknoloji Okulu; İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları ve TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile 21. yüzyıl yetkinliklerini odağına alan eğitim-öğretim programıdır.

Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Güngören Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi

Hayatta yalnızca bazı anlar iz bırakır ve Güngören kampüsü ana sınıfı öğrencilerimizin yıl sonu gösterisindeki heyecanları görülmeye değerdi. Öğretmenlerimiz her zaman çocuklarımızda güzel izler bırakmayı amaçladılar. Hatırlarında güzel bir anı olarak kalacak bu gösteri günü yüzlerindeki gülümseme her şeyi anlattı bizlere. İlim ve irfan yolundan ayrılmamanız temennisi ile hepinizi tebrik ederiz.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

Kütüphane Kurallarını Öğrendik

Güngören kampüsü 5 yaş sınıfı anaokulu öğrencilerimiz ile kütüphanede kitap nasıl okunur, kütüphane nasıl bir yerdir ve kuralları nasıldır yaşayarak öğrendik.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.