Güngören Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Kuru Buz Deneyi

Güngören Kampüsü 4 yaş anaokulu öğrencilerimizle kuru buzun sıcak suda nasıl eridiğini gözlemledik, gözlemlerken şaşkınlığımızı gizleyemedik..

Güngören Kampüsü Teknoloji ve Bilim Şenliği

Güngören Kampüsümüzde İleri Teknoloji Okulu dersleri ve Fen Bilimleri dersleri kapsamında işlenen konular ışığında gerçekleştirdiğimiz Teknoloji ve Bilim Şenliğinde birbirinden güzel çalışmalar sergilendi.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Güngören Kampüsü 4 Yaş Resim Sergisi

Güngören Kampüsümüzde 4 yaş Resim Sergisi için velilerimizle buluştuk. Çocuklarımız yaptıkları sanatsal çalışmaları aileleri ile paylaştıktan sonra hep birlikte yeniden keyifle resim yaptılar.

Güngören 5 Yaş Kuran-ı Kerim'e Geçti

Güngören Kampüsümüzde Kur'an okumaya geçen 5 yaş sınıfındaki öğrencilerimizin başarılarını velilerimizle birlikte kutladık. Öğrendikleri bilgileri pekiştirmeleri için onlara eğlenceli oyunlar hazırladık.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Güngören İngilizce Festivali

Güngören Kampüsümüzde gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı ve sergilendi. Ailelerimizin de katılımı ile gerçekleştirdiğimiz programda çok güzel anlar paylaştık. Katılan herkese ve organizasyonda emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm ekibimize teşekkür ederiz.