Güngören Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Güngören Anaokulu Yıl Sonu Gösterisi

Hayatta yalnızca bazı anlar iz bırakır ve Güngören kampüsü ana sınıfı öğrencilerimizin yıl sonu gösterisindeki heyecanları görülmeye değerdi. Öğretmenlerimiz her zaman çocuklarımızda güzel izler bırakmayı amaçladılar. Hatırlarında güzel bir anı olarak kalacak bu gösteri günü yüzlerindeki gülümseme her şeyi anlattı bizlere. İlim ve irfan yolundan ayrılmamanız temennisi ile hepinizi tebrik ederiz.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

Kütüphane Kurallarını Öğrendik

Güngören kampüsü 5 yaş sınıfı anaokulu öğrencilerimiz ile kütüphanede kitap nasıl okunur, kütüphane nasıl bir yerdir ve kuralları nasıldır yaşayarak öğrendik.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Kuru Buz Deneyi

Güngören Kampüsü 4 yaş anaokulu öğrencilerimizle kuru buzun sıcak suda nasıl eridiğini gözlemledik, gözlemlerken şaşkınlığımızı gizleyemedik..

Güngören Kampüsü Teknoloji ve Bilim Şenliği

Güngören Kampüsümüzde İleri Teknoloji Okulu dersleri ve Fen Bilimleri dersleri kapsamında işlenen konular ışığında gerçekleştirdiğimiz Teknoloji ve Bilim Şenliğinde birbirinden güzel çalışmalar sergilendi.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.