Güngören İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Güngören Kampüsü Karne Günü

Güngören kampüsü anaokul ve ilkokul karne gününden görüntüler.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.

Minik Tasarımcılar Kulübü

Güngören Kampüsü minik tasarımcılarından geometrik şekiller ve cisim çalışmaları.

Geleceğin Çiçekleri Tomurcuk Verdi

İrfan'lı bir nesil olma yolunda, geleceğe serptiğimiz umut tohumları; değerli 1. sınıf öğrencilerimiz, bu zahmetli sürecin tüm zorluklarına rağmen güçlü bir başlangıç gerçekleştirerek artık okuyorlar.

Macera ve Serüven Kitaplarının Usta Yazır Tuncel Altınköprü Okulumuzda

Atakent -Madenler- Güngören Kampüslerimize macera ve serüven kitaplarının usta yazarı sayın Tuncel ALTINKÖPRÜ teşrif ettiller. Öğrencilerimiz hem kitap aldılar hem de eğlenceli dakikalar geçirerek kitaplarını imzallattılar.

Öğretmenler Günü Konulu Resim Yarışmasında İstanbul 3.sü Olduk

Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği İstanbul İl Geneli “Öğretmenler Günü” Konulu Resim Yarışmasında, Güngören kampüsü 1-A Sınıfı öğrencimiz Tuğba Çebiş, Güngören ilçesinde 1. ve İstanbul ilinde 3. olmuştur. İstanbul Cumhuriyet Baş Savcısı İrfan Fidan Bey öğrencimize ödülünü takdim etmiştir. Öğrencimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz

Doğa Yürüyüşü

Güngören kampüsü 1/A sınıfı öğrencilerimiz ile Atatürk Arboretum'una doğa gezisi düzenledik. Kainatı keşfettik, bilgilerimizi tazeledik.

Güngören Kampüsü Mevlid Kandili Kutlamaları

Güngören kampüsü öğrencilerimiz Mevlid Kandilinde İlim Yayma Vakfı Başkan Vekili Necmeddin Bilal Erdoğan ve okulumuzun Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant ile kandilleşerek günün anlam ve önemini kavradılar. Düzenlemiş oldukları Kandil Programı ile bizlere güzel bir gün yaşattılar.

Canımız Annemiz

Canımız annelerimize Güngören kampüsü 1.sınıf öğrencilerimizin '' anne'' kelimesini öğrenmeleri üzerine sürpriz mektuplar hazırladık.