Güngören İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Temel Bilimlerden Temel Fikirlere

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere Projesi kapsamında yapılan İstanbul Bilim Olimpiyatları birinci aşama sınavları tüm kampüslerimizde 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize uygulandı. İkinci aşama sınavının ardından finale kalacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

Güngören Miniatürk Gezisi

Ülkemizin ve İslam aleminin kıymetli yapılarını Miniatürk gezimizle pekiştirdik.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Güngören Kampüsü Karne Günü

Güngören kampüsü anaokul ve ilkokul karne gününden görüntüler.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.

Minik Tasarımcılar Kulübü

Güngören Kampüsü minik tasarımcılarından geometrik şekiller ve cisim çalışmaları.

Geleceğin Çiçekleri Tomurcuk Verdi

İrfan'lı bir nesil olma yolunda, geleceğe serptiğimiz umut tohumları; değerli 1. sınıf öğrencilerimiz, bu zahmetli sürecin tüm zorluklarına rağmen güçlü bir başlangıç gerçekleştirerek artık okuyorlar.

Macera ve Serüven Kitaplarının Usta Yazır Tuncel Altınköprü Okulumuzda

Atakent -Madenler- Güngören Kampüslerimize macera ve serüven kitaplarının usta yazarı sayın Tuncel ALTINKÖPRÜ teşrif ettiller. Öğrencilerimiz hem kitap aldılar hem de eğlenceli dakikalar geçirerek kitaplarını imzallattılar.