Güngören İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Canımız Annemiz

Canımız annelerimize Güngören kampüsü 1.sınıf öğrencilerimizin '' anne'' kelimesini öğrenmeleri üzerine sürpriz mektuplar hazırladık.

İşitme Tarama Testi

Güngören Kampüsü 1. sınıf öğrencilerimize İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından işitme tarama testi yapıldı.

Hayırlı Cumalar

Güngören kampüsümüzde öğrencilerimizle hayırlı cumalar niyetine şeker dağıttık.

Süleymaniye Camisine Ziyaret

Güngören Kampüsü 1.sınıf öğrencileri olarak; İstanbul'un en güzel manzaralarından birine eşlik eden camilerinden Süleymaniye Camisini ziyarete gittik. Akabinde Hürrem Sultan Türbesini ziyaret ettik ve cami avlusunda serbest zaman geçiren öğrencilerimizle, temiz bir nefes aldık.

GELECEĞİN KAŞİFLERİ İLERİ TEKNOLOJİ OKULU’NDA YETİŞİYOR

İleri Teknoloji Okulu; İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları ve TÜBİTAK TÜSSİDE işbirliği ile 21. yüzyıl yetkinliklerini odağına alan eğitim-öğretim programıdır.

Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.