Güngören İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Güngören Kampüsü Teknoloji ve Bilim Şenliği

Güngören Kampüsümüzde İleri Teknoloji Okulu dersleri ve Fen Bilimleri dersleri kapsamında işlenen konular ışığında gerçekleştirdiğimiz Teknoloji ve Bilim Şenliğinde birbirinden güzel çalışmalar sergilendi.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

4. Sınıflar Mezuniyet Programı

Atakent, Madenler ve Güngören kampüslerimizde ilkokul öğrenimini tamamlayıp ortaokula geçiş yapacak 4. sınıf öğrencilerimiz için Hıdiv Kasrı'nda Mezuniyet Programı düzenlendi. Programda öğrencilerimiz Milli, İlmi, İrfani sloganı ve temel değerlerimizin yazılı olduğu pankartlarla bayraklar önderliğinde bir yürüyüş gerçekleştirerek sahneye çıktılar ve İstiklal Marşı'nı okudular. İstiklal Marşı'ndan sonra İrfan Yeminini eden öğrencilerimiz sınıf sınıf olmak üzere mezuniyet plaketlerini aldılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Güngören 23 Nisan Etkinliği

Güngören Kampüsümüzde 23 Nisan Etkinliğimiz öğrencilerimizin şiir ve koro etkinlikleri ile coşkuyla kutlandı.

Güngören Spor Sağlık Şenliği

Güngören Kampüsümüzde Spor ve Sağlık Şenliğimiz bahçedeki sportif faaliyetlerimizle renkli geçti. Öğrencilerimiz hem enerjilerini attılar hem de spor yaptılar. Onların gülen yüzü bizim en iyi motivasyon kaynağımız.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Güngören İngilizce Festivali

Güngören Kampüsümüzde gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı ve sergilendi. Ailelerimizin de katılımı ile gerçekleştirdiğimiz programda çok güzel anlar paylaştık. Katılan herkese ve organizasyonda emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm ekibimize teşekkür ederiz.