Güngören İlkokulu | Yetev ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Yüz Yüze Telafi Eğitimleri Başladı

Güngören kampüsü ana sınıfı, ilkokula hazırlık grubu ve 8. sınıf öğrencilerimiz telafi dönemi eğitimlerine yüz yüze, sosyal mesafe kuralına uygun şekilde başladılar.

PANDEMİ SÜRECİNDE YAZ TATİLİ ANAOKULU ve İLKOKUL VELİ BÜLTENİ

İYV İrfan Okulları Ailesi olarak ara tatilden sonraki süreci Covid-19 salgını sebebiyle okullarımızda öğrencilerimiz ile tamamlayamamış olmanın burukluğunu yaşıyoruz.

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere

Temel Bilimlerden Temel Fikirlere Projesi kapsamında yapılan İstanbul Bilim Olimpiyatları birinci aşama sınavları tüm kampüslerimizde 4,5,6,7 ve 8.sınıf öğrencilerimize uygulandı. İkinci aşama sınavının ardından finale kalacak öğrencilerimize başarılar dileriz.

Güngören Miniatürk Gezisi

Ülkemizin ve İslam aleminin kıymetli yapılarını Miniatürk gezimizle pekiştirdik.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

İnternetin Güvenli Kullanımı

Bilim Teknoloji Haftası kapsamında Sosyal Bilgiler zümremiz BTK İstanbul Bölge Müdürlüğü Uzmanlarını okullarımıza davet ederek “ internetin güvenli kullanımı “ konusunda keyifli bir o kadar da bilgilendirici seminer gerçekleştirdi.

Güngören Kampüsü Karne Günü

Güngören kampüsü anaokul ve ilkokul karne gününden görüntüler.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz.

Türkiye geneli yapılan 3.okulistik sınavında da ilçe 1.siyiz. Madenler Kampüsü 6.sınıf öğrencilerimiz Ümraniye’de sınav giren okullar sıralamasında ilçe 1.si olmuştur.

Minik Tasarımcılar Kulübü

Güngören Kampüsü minik tasarımcılarından geometrik şekiller ve cisim çalışmaları.