Güngören İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Güngören İngilizce Festivali

Güngören Kampüsümüzde gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı ve sergilendi. Ailelerimizin de katılımı ile gerçekleştirdiğimiz programda çok güzel anlar paylaştık. Katılan herkese ve organizasyonda emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm ekibimize teşekkür ederiz.

Çanakkale Şiir Yazma ve Okuma Ödülleri

Güngören Kampüsümüzde 18 Mart Çanakkale Zaferi etkinlikleri kapsamında şiir okuma ve yazma yarışma düzenlenmiştir.

Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

İrfan Dünyamızdan Manzaralar

Güngören Kampüsümüzde veli seminerleri kapsamında Yazar Dursun Gürlük tarafından ''İrfan Dünyamızdan Manzaralar'' konulu seminer verilmiştir. Seminerimize teşrif eden velilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

TÜBİTAK TÜSSİDE Yeni Müdürü İsmail Doğan İle İleri Teknoloji Okulu Değerlendirme Toplantısı

Kasım 2018'de TÜSSİDE'nin başına geçen İsmail Doğan'a genel müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant ve İleri Teknoloji Okulu Koordinatörlüğümüz yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ağız ve Diş Sağlığı Taraması

Güngören Kampüsünde tüm öğrencilerimize Ağız ve Diş Sağlığı Haftası kapsamında özel bir hastane tarafından tarama yapıldı ve tüm öğrencilerimiz diş bakımı konusunda bilgilendirildiler.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.