Atakent Anaokulu | Yetev ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
PANDEMİ SÜRECİNDE YAZ TATİLİ ANAOKULU ve İLKOKUL VELİ BÜLTENİ

İYV İrfan Okulları Ailesi olarak ara tatilden sonraki süreci Covid-19 salgını sebebiyle okullarımızda öğrencilerimiz ile tamamlayamamış olmanın burukluğunu yaşıyoruz.

Tasarladığımız Seccadelerde Namazımızı Kıldık

Atakent kampüsü Anaokulu öğrencilerimizle, kendi tasarlamış oldukları seccadelerle namaz kıldık.

Ortak Zümre Güngören Kampüsünde Gerçekleştirildi

Güngören kampüsümüzde gerçekleştirilen Ortak Zümre Programımızda öğretmenlerimiz verimli bir bölüm çalışması gerçekleştirdiler.

Atakent Kampüsü Karne Günü

Atakent Kampüsü karne gününden görüntüler

Atakent Anaokulu Kur'an-ı Kerim'e Geçiş Töreni

İrfan Okulları Atakent Kampüsü Anaokulu 5 yaş öğrencilerimizden Ömer Tarık Eliyatkın, Huzeyfe Güler ve Alperen Bilbay'ın Kuran-ı Kerim'e geçiş törenlerini gerçekleştirdik. Rabbimiz öğrencilerimizin hayatları boyunca Kuran-ı Kerim ahlakı üzerine yaşamalarını nasip etsin.

Saksı Tasarım Atölyesi

Madenler kampüsü öğrencilerimizle “SAKSI TASARIM ATÖLYESİ” etkinliği kapsamında saksılarımızı tasarladık.Tohumdan fidana sürecinde sabırla büyüteceğimiz bitkilerimiz için ilk hazırlıklarımızı tamamladık.

Beykoz Cam Ocağı Gezisi

Atakent kampüsü anaokulu olarak Beykoz Cam Ocağına gittik. Çocuklarımıza cam sanatını tanıtmak ve geri dönüşüm bilincini oluşturmak amacıyla camın yolcuğunu öğrendik ve kendi tasarımlarımızı yaptık. Eğlenirken öğrendiğimiz keyifli bir deneyim oldu.

3 Aralık Engelliler Günü Farkındalığı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalığı oluşturmak için anasınıfları olarak önce engeller hakkında sohbet ettik ardından çevremizde engellere sahip insanları daha iyi anlamak için dramatizasyon çalışması yaptık

Apple Slice Car

Anasınıflarımızda vehicle (taşıtlar) konusunu işlemeye başladık. Biraz elma, muz , kürdan ve biraz da hayal gücü ile meyvelerden taşıtlar oluşturduk.Hem eğlendik hem öğrendik hem midelerimizi mutlu ettik.

Atakent Anasınıfı