Atakent Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Büyük Çamlıca Camii Ziyareti

Atakent Kampüsü anaokulu öğrencilerimiz Türkiye’nin en büyük camisi olan, Büyük Çamlıca Camii’ni ziyaret ettiler. Camii imamı ile tanışıp, hep birlikte namaz kıldılar.

Robotik Dersi

Atakent Kampüsü Anaokulu öğrencilerimiz robotik dersinde elektrik devresi sistemi yaptılar .

Anaokulu Oryantasyon Programı

Atakent Anaokulu hazırlık sınıfı öğrencilerimiz için birinci sınıf oryantasyon programı dersleri başladı. İlkokul sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmeye başlayan derslerde öğrencilerimiz kendileri için hazırlanan eğitici ve keyifli etkinliklere katılarak ilkokula hazırlanıyorlar.

Mucitler Atölyesi

Atakent Kampüsü Anaokulu A sınıfı olarak Mucitler Atölyesi'ne geziye gittik.Gezimizde yapay kar yaptık.

Anaokulu Yıl Sonu Şenliği

Atakent Kampüsümüzde “Anaokulu Yıl Sonu Şenliği” öğrencilerimizin ve velilerimizin katılımıyla büyük bir neşe içerisinde yapıldı.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Atakent Anasınıfı