Atakent Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Atakent Anaokulu Kur'an-ı Kerim'e Geçiş Töreni

İrfan Okulları Atakent Kampüsü Anaokulu 5 yaş öğrencilerimizden Ömer Tarık Eliyatkın, Huzeyfe Güler ve Alperen Bilbay'ın Kuran-ı Kerim'e geçiş törenlerini gerçekleştirdik. Rabbimiz öğrencilerimizin hayatları boyunca Kuran-ı Kerim ahlakı üzerine yaşamalarını nasip etsin.

Saksı Tasarım Atölyesi

Madenler kampüsü öğrencilerimizle “SAKSI TASARIM ATÖLYESİ” etkinliği kapsamında saksılarımızı tasarladık.Tohumdan fidana sürecinde sabırla büyüteceğimiz bitkilerimiz için ilk hazırlıklarımızı tamamladık.

Beykoz Cam Ocağı Gezisi

Atakent kampüsü anaokulu olarak Beykoz Cam Ocağına gittik. Çocuklarımıza cam sanatını tanıtmak ve geri dönüşüm bilincini oluşturmak amacıyla camın yolcuğunu öğrendik ve kendi tasarımlarımızı yaptık. Eğlenirken öğrendiğimiz keyifli bir deneyim oldu.

3 Aralık Engelliler Günü Farkındalığı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalığı oluşturmak için anasınıfları olarak önce engeller hakkında sohbet ettik ardından çevremizde engellere sahip insanları daha iyi anlamak için dramatizasyon çalışması yaptık

Apple Slice Car

Anasınıflarımızda vehicle (taşıtlar) konusunu işlemeye başladık. Biraz elma, muz , kürdan ve biraz da hayal gücü ile meyvelerden taşıtlar oluşturduk.Hem eğlendik hem öğrendik hem midelerimizi mutlu ettik.

Atakent Kampüsünün Küçük Sanatçıları

Atakent Kapüsünün Küçük Sanatçıları Bu Kez ''Hayvanlar Alemi '' Sergisi ile Huzurlarınızda

Atakent Kampüsü 1. Dönem Veli Toplantısı Yapıldı

Atakent kampüsü I. Dönem Bireysel Veli Toplantımızı velilerimizin yüksek oranda katılımı ile gerçekleştirdik.

Çırptım Çırptım Karıştırdım, Kendimi Kekle Yatıştırdım

İnsan neler yapar isteyince, Bu bir şey değil düşününce Ben de tarifi öğrenince Kalktım sana kek yaptım.

Fotoğraflarla Siyer-i Nebi Sergisi

Atakent kampüsümüzde, “Fotoğraflarla Siyer-i Nebi Sergisi” hazırlanarak öğrenci ve velilerimize Peygamberimizin hayatı hakkında bilgi verildi.

Atakent Anasınıfı