Atakent Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Atakent 23. Nisan Etkinlikleri

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Atakent Kampüsümüzde Coşkulu bir şekilde kutlandı.

Temel İzcilik Becerileri Eğitimini Tamamladık.

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Atakent Kampüsü olarak 6. ve 7. sınıf düzeyindeki izci öğrencilerimizle Türkiye İzcilik Federasyonu Ümraniye Kamp ve Eğitim Merkezi’nde üçüncüsü düzenlenen, Bahar Hafta Sonu İzcilik Kampımızı gerçekleştirdik.

Yazar Şebnem Güler Karacan Okulumuzda

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Atakent Kampüsü anasınıfı ve ilkokul öğrencilerimize yönelik yazar daveti etkinliği kapsamında Şebnem Güler Karacan okulumuzda sorumluluk bilinci konulu söyleşide bulundu.

Polis Haftası Etkinlikleri

Atakent Kampüsü Anaokulu öğrencilerimizle “Polis Haftası” Etkinlikleri kapsamında birçok çalışma yaptık.

Yazar Buluşması ve Söyleşi

Madenler Kampüsümüzde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik yazar buluşması etkinlikleri gerçekleştirerek öğrencilerimizdeki kitap okuma sevgisini pekiştiriyoruz.

Dünya Tiyatrolar Günü

Atakent Kampüsümüzde anaokulu ve ilkokul öğrencileri Dünya Tiyatrolar Günü etkinlikleri kapsamında Geleneksel Türk Tiyatrosunun önemli ögelerinden Karagöz ve Hacivat ile ortaokul öğrencileriniz de ortaoyunu ile buluşup keyifli zaman geçirdiler.

Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

Ayın Değeri: Doğruluk

Atakent kampüsümüzde 6. Sınıflarımız ayın değeri olan doğrulukla ilgili ayet, hadis ve güzel sözleri renkli kağıtlara yazarak bu konuda farkındalık oluşturmak amacıyla tüm okula dağıttılar.

Atakent Anasınıfı