Atakent Anaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Büyük Çamlıca Camii Ziyareti

Atakent Kampüsü anaokulu öğrencilerimiz Türkiye’nin en büyük camisi olan, Büyük Çamlıca Camii’ni ziyaret ettiler. Camii imamı ile tanışıp, hep birlikte namaz kıldılar.

Robotik Dersi

Atakent Kampüsü Anaokulu öğrencilerimiz robotik dersinde elektrik devresi sistemi yaptılar .

Anaokulu Oryantasyon Programı

Atakent Anaokulu hazırlık sınıfı öğrencilerimiz için birinci sınıf oryantasyon programı dersleri başladı. İlkokul sınıf öğretmenlerimiz tarafından verilmeye başlayan derslerde öğrencilerimiz kendileri için hazırlanan eğitici ve keyifli etkinliklere katılarak ilkokula hazırlanıyorlar.

Atakent Anasınıfı