İlkokul | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Haziran 2019 Öğretmen Eğitimleri

İrfanlı öğretmenlerimiz ile Haziran 2019 döneminde gerçekleştirdiğimiz eğitimler ile hem gelecek sene için planlarımızı oluşturduk hem de daha iyi bir eğitim hizmeti sunmak adına öğretmenlerimize özel seminerler gerçekleştirdik.

Baba Okulu Buluşması

Erdem Akademi koordinatörlüğümüzce düzenlenen ''Baba Candır'' Baba Okulu eğitim programımızı başarılı bir şekilde tamamlayan tüm babalarımız ile bir araya geldik. Programın birbirimize katmış olduklarını, ailemizdeki, kendimizdeki değişimleri aktardık ve çok nitelikli, faydalı zaman geçirdik.

Star Gazetesi Kolej Rehberi Haberi

Star Gazetesi'nin her sene hazırlamış olduğu Kolej Rehberi'nde okullarımızdan ve eğitim sistemimizden bahsettik.

2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Madenler Teknoloji Şenliği

Madenler Kampüsümüzde gerçekleştirilen Teknoloji Şenliğinde lise öğrencilerimiz, geliştirdikleri projeleri hem velilere hem de öğretmenlere sunarken, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz de okul içinde çeşitli yarışmalarda yer aldılar.

4. Sınıflar Mezuniyet Programı

Atakent, Madenler ve Güngören kampüslerimizde ilkokul öğrenimini tamamlayıp ortaokula geçiş yapacak 4. sınıf öğrencilerimiz için Hıdiv Kasrı'nda Mezuniyet Programı düzenlendi. Programda öğrencilerimiz Milli, İlmi, İrfani sloganı ve temel değerlerimizin yazılı olduğu pankartlarla bayraklar önderliğinde bir yürüyüş gerçekleştirerek sahneye çıktılar ve İstiklal Marşı'nı okudular. İstiklal Marşı'ndan sonra İrfan Yeminini eden öğrencilerimiz sınıf sınıf olmak üzere mezuniyet plaketlerini aldılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Madenler 23 Nisan Etkinlikleri

Madenler Kampüsü öğrencilerimizin 23 Nisan coşkusu görülmeye değerdi. Öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları konferans salonunda büyük bir coşkuyla kutlandı. Tüm öğrencilerimizin çocuk bayramı kutlu olsun.