İlkokul | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Bir Yudum Şiir

Madenler Kampüsünde Türkçe Zümremiz, dinleyenleri geçmişe götüren güzel bir şiir programına imza attı.

Ünlü Yazar ve Şair Yavuz Bülent Bakiler Okulumuzda

Otobüs duraklarında beklerken bile kitap okudum diyen, davaya fikre ve düşünceye adanan bir hayattır Yavuz Bülent Bakiler.

Madenler Kampüsünde Başkanlık Seçimi

Madenler Kampüsü öğrencilerimiz okul başkanlarını seçtiler. İki haftalık seçim propagandasının ardından başkan adayları konferans salonunda proje ve vaatlerini açıkladılar. Oylarını kullanan ortaokul öğrencilerimiz okul başkanlarının kim olacağını merakla beklemeye başladılar.

Şişli Bilim Merkezindeyiz

Şişli Bilim Merkezi Deney Atölyesinde Madenler Kampüsü İlkokulu öğrencilerimizle nanoteknoloji, hava hareketleri, sıvılar, kimyasal tepkimeler konularında deneysel sunumlar yaptık, ayrıca sergilenen fosiller ve nanteknolojik ürünlerini gezdik. Tüm sınıfların ayrı ayrı katıldığı bu eğlenerek öğrenme ortamında öğrencilerimiz bazı deneyleri tecrübe etme imkanı buldular.

Macera ve Serüven Kitaplarının Usta Yazır Tuncel Altınköprü Okulumuzda

Atakent -Madenler- Güngören Kampüslerimize macera ve serüven kitaplarının usta yazarı sayın Tuncel ALTINKÖPRÜ teşrif ettiller. Öğrencilerimiz hem kitap aldılar hem de eğlenceli dakikalar geçirerek kitaplarını imzallattılar.

Baba Candır

''Baba Candır'' Baba Okulunda 2. haftamız en verimli şekilde devam ediyor. Eğitimimize katılan tüm babalarımıza teşekkürlerimizle..

Bereket Çarşısı

Madenler Kampüsü Okul Aile Birliğimizin ihtiyaç sahibi insanlara yardım amaçlı organize ettiği Bereket Çarşısına katkı sağlayan tüm İrfan Ailesine teşekkür ederiz.

Bu Sergi Bambaşka!

Sanatçı ellerden çıkan Hayvanlar Alemi Resim Sergimiz tüm kampüslerde!

Madenler Kampüsü Mevlid Kandili Kutlamaları

Madenler kampüsü İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz, Mevlid Kandili münasebetiyle Peygamber Efendimize mektuplar yazarak sergi açtılar.