Madenler İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
2. Geleneksel Mezunlar İftar Buluşması

Geçmiş yıllarda okullarımızda okuyan öğrencilerimiz ve İrfanlı öğretmenler için düzenlediğimiz 2. Geleneksel Mezunlar İftarımızı ilk kampüsümüz Atakent'te gerçekleştirdik. Programa katılan ve emek veren herkese şükranlarımızı sunarız.

Öğrencilerimizden Anneler Günü Mektupları

Öğrencilerimiz, Anneler Günü için annelerine içtenlikle mektup yazıp, resim yaptılar.

Madenler Teknoloji Şenliği

Madenler Kampüsümüzde gerçekleştirilen Teknoloji Şenliğinde lise öğrencilerimiz, geliştirdikleri projeleri hem velilere hem de öğretmenlere sunarken, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz de okul içinde çeşitli yarışmalarda yer aldılar.

4. Sınıflar Mezuniyet Programı

Atakent, Madenler ve Güngören kampüslerimizde ilkokul öğrenimini tamamlayıp ortaokula geçiş yapacak 4. sınıf öğrencilerimiz için Hıdiv Kasrı'nda Mezuniyet Programı düzenlendi. Programda öğrencilerimiz Milli, İlmi, İrfani sloganı ve temel değerlerimizin yazılı olduğu pankartlarla bayraklar önderliğinde bir yürüyüş gerçekleştirerek sahneye çıktılar ve İstiklal Marşı'nı okudular. İstiklal Marşı'ndan sonra İrfan Yeminini eden öğrencilerimiz sınıf sınıf olmak üzere mezuniyet plaketlerini aldılar.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Madenler 23 Nisan Etkinlikleri

Madenler Kampüsü öğrencilerimizin 23 Nisan coşkusu görülmeye değerdi. Öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları konferans salonunda büyük bir coşkuyla kutlandı. Tüm öğrencilerimizin çocuk bayramı kutlu olsun.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Madenler İngilizce Festivali

Madenler Kampüsümüzde bugün gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı. ve sergilendi.

Yazar Buluşması ve Söyleşi

Madenler Kampüsümüzde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik yazar buluşması etkinlikleri gerçekleştirerek öğrencilerimizdeki kitap okuma sevgisini pekiştiriyoruz.