Madenler İlkokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Madenler İngilizce Festivali

Madenler Kampüsümüzde bugün gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı. ve sergilendi.

Yazar Buluşması ve Söyleşi

Madenler Kampüsümüzde ilkokul ve ortaokul öğrencilerimize yönelik yazar buluşması etkinlikleri gerçekleştirerek öğrencilerimizdeki kitap okuma sevgisini pekiştiriyoruz.

Çanakkale Müze ve Fotoğraf Sergisi

Geleceğimiz olan gençliğimize örnek alacakları gerçek kahramanlarımızı ve kahramanlıkları tanıtmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz tarihimizin en önemli dönemlerinden biri olan Çanakkale Savaşı ve kahramanlarını tanıttığımız “Çanakkale Müzesi ve Fotoğraf Sergisi” Madenler Kampüsümüzde açıldı.

Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

Karagöz Hacivat Gölge Oyunu

Madenler Kampüsü’ne gölge oyunu sanatçısı Cemal Fatih KOLAT konuk oldu. Anasınıfı ve İlkokul öğrencilerimize 600 yıllık bir Türk geleneği olan gölge oyununu tanıttı ve oyunuyla herkese eğlenceli dakikalar yaşattı.

Çanakkale Programı

Madenler Kampüsü ve diğer okullarımızda düzenlenen 18 Mart Çanakkale konulu şiir okuma ve yazma yarışması finali yapıldı.

Çanakkale Sergisi

Çanakkale şehitlerini anma haftası kapsamında Madenler Kampüsü giriş salonunda Çanakkale şehitlerini simgeleyen tematik bir sergi hazırlandı.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

Şiir Dinletisi

Madenler Kampüsümüzde gönüllerimize dokunan bir şiir programı gerçekleştirildi. Öğretmen ve idarecilerimizin de eşlik ettiği şiir dinletisine Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant Bey de katılarak İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy'un “Zulmü Alkışlayamam'' şiirini seslendirdi. Öğrenci ve velilerimizin büyük bir heyecan ve merakla izledikleri şiir programını gerçekleştiren başta Türkçe Zümremiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.