HABERLER
Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

Kış Kurabiyesi

Madenler Kampüsümüzde kış mevsimine merhaba dedik. Bu hoş merhabayı ‘Kardan adam’ kurabiyeleri ile taçlandırdık. Yaptığımız kurabiyeleri istediğimiz gibi süsledik, sonra afiyetle yedik!

Pijama Partisi

Uykunun en sevimli halidir pijamalar…Bizi sımsıcak tutan yumuşacık pijamalarımızla pijama partimizi gerçekleştirdik. Uyku bantlarımızla ebelemece oynayarak etkinliğimizi eğlenceli hale getirdik.

Turşu Kurduk

Kış mevsimi kapıdayken sevdiğimiz malzemeleri seçip, kavanozlarımızı doldurduk, turşularımızı kurduk. Şimdi kapakları açmak için sebzelerimizin turşuya dönüşmelerini bekliyoruz.

Kuru Buz Etkinliği

Lahana ve kuru soğan kırılır mı? Kuru buz ve aseton ile geleceğin bilim insanları olarak deneylerimizi eğlenerek gerçekleştirdik.

Sabun Yapımı

Ellerin temizliği önemli… El yıkama alışkanlığımızı pekiştirmek için kendimize özel sabunlarımızı yaptık. İçlerinden sürprizler bile çıkıyor.

Engellileri Anlamak

Madenler Kampüsü 3.sınıf öğrencilerimiz Engelliler Haftasında empati kurarak resim çizmeyi denediler. Öğrencilerimizin bu duygularla çizdikleri resimler okul panosunda sergilendi. 8.sınıf öğrencilerimiz ise yine aynı bilinçle görme engelli arkadaşlarının duyarlılığını taşıyarak örnek videolar canlandırdılar. Öğrencilerimize bu anlamlı ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

TÜBİTAK TÜSSİDE Yeni Müdürü İsmail Doğan İle İleri Teknoloji Okulu Değerlendirme Toplantısı

Kasım 2018'de TÜSSİDE'nin başına geçen İsmail Doğan'a genel müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant ve İleri Teknoloji Okulu Koordinatörlüğümüz yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.

ETKİNLİKLER
Öğrencilerimiz Mucitler Atölyesinde Çok Güzel Vakit Geçirdi
13 Mart 2018

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$yer

Filename: site/okul.php

Line Number: 104

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$katilimci

Filename: site/okul.php

Line Number: 107