HABERLER
Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

Karagöz Hacivat Gölge Oyunu

Madenler Kampüsü’ne gölge oyunu sanatçısı Cemal Fatih KOLAT konuk oldu. Anasınıfı ve İlkokul öğrencilerimize 600 yıllık bir Türk geleneği olan gölge oyununu tanıttı ve oyunuyla herkese eğlenceli dakikalar yaşattı.

Çanakkale Programı

Madenler Kampüsü ve diğer okullarımızda düzenlenen 18 Mart Çanakkale konulu şiir okuma ve yazma yarışması finali yapıldı.

Çanakkale Sergisi

Çanakkale şehitlerini anma haftası kapsamında Madenler Kampüsü giriş salonunda Çanakkale şehitlerini simgeleyen tematik bir sergi hazırlandı.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

Şiir Dinletisi

Madenler Kampüsümüzde gönüllerimize dokunan bir şiir programı gerçekleştirildi. Öğretmen ve idarecilerimizin de eşlik ettiği şiir dinletisine Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant Bey de katılarak İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy'un “Zulmü Alkışlayamam'' şiirini seslendirdi. Öğrenci ve velilerimizin büyük bir heyecan ve merakla izledikleri şiir programını gerçekleştiren başta Türkçe Zümremiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

İleri Teknoloji Okulu Yarışları

İleri Teknoloji Okulu kapsamında okullarımızda Çizgi İlerleme ve Robotik Kol yarışmaları düzenlenerek, teknoloji derslerine olan ilgi hem artıyor hem de öğrencilerimizin bilgileri her zaman taze kalıyor. Bu görüntüler de Madenler Kampüsümüzde düzenlenen yarışlardan..

Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

Engellileri Anlamak

Madenler Kampüsü 3.sınıf öğrencilerimiz Engelliler Haftasında empati kurarak resim çizmeyi denediler. Öğrencilerimizin bu duygularla çizdikleri resimler okul panosunda sergilendi. 8.sınıf öğrencilerimiz ise yine aynı bilinçle görme engelli arkadaşlarının duyarlılığını taşıyarak örnek videolar canlandırdılar. Öğrencilerimize bu anlamlı ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.