HABERLER
Şiir Dinletisi

Madenler Kampüsümüzde gönüllerimize dokunan bir şiir programı gerçekleştirildi. Öğretmen ve idarecilerimizin de eşlik ettiği şiir dinletisine Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant Bey de katılarak İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy'un “Zulmü Alkışlayamam'' şiirini seslendirdi. Öğrenci ve velilerimizin büyük bir heyecan ve merakla izledikleri şiir programını gerçekleştiren başta Türkçe Zümremiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

İleri Teknoloji Okulu Yarışları

İleri Teknoloji Okulu kapsamında okullarımızda Çizgi İlerleme ve Robotik Kol yarışmaları düzenlenerek, teknoloji derslerine olan ilgi hem artıyor hem de öğrencilerimizin bilgileri her zaman taze kalıyor. Bu görüntüler de Madenler Kampüsümüzde düzenlenen yarışlardan..

Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

Engellileri Anlamak

Madenler Kampüsü 3.sınıf öğrencilerimiz Engelliler Haftasında empati kurarak resim çizmeyi denediler. Öğrencilerimizin bu duygularla çizdikleri resimler okul panosunda sergilendi. 8.sınıf öğrencilerimiz ise yine aynı bilinçle görme engelli arkadaşlarının duyarlılığını taşıyarak örnek videolar canlandırdılar. Öğrencilerimize bu anlamlı ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

Adalet Değeri

Madenler Kampüsü 4.sınıf öğrencilerimiz değerler eğitimi kapsamında “Adalet” konusuyla ilgili program hazırladılar. Peygamber Efendimiz’in ve Hazreti Ömer’in adaletiyle ilgili canlandırmaların da yapıldığı programda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi yürekten kutluyoruz.

Hijyen Eğitimi

Madenler Kampüsü ilkokul öğrencilerine kurum doktorumuz ve hemşiremiz tarafından “Temizlik ve Hijyen” konulu eğitim verildi.

TÜBİTAK TÜSSİDE Yeni Müdürü İsmail Doğan İle İleri Teknoloji Okulu Değerlendirme Toplantısı

Kasım 2018'de TÜSSİDE'nin başına geçen İsmail Doğan'a genel müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant ve İleri Teknoloji Okulu Koordinatörlüğümüz yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Kitap Okuma Alışkanlığı Yazar Buluşması

Kitap Okuma Alışkanlığı konusunda ilkokul öğrencilerimize seminer veren yazar Nehir Aydın Gökduman, öğrencilerimiz için çok faydalı bir konuşma gerçekleştirdi ve sonrasında kendi kitaplarını imzalayarak çocuklarımıza kitap okuma alışkanlığı kazandırma noktasında etkili oldu.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.