HABERLER
Ailede Değerler Atölyesi

Değerler Atölyesi Programı tüm personelimize, velimize ve öğretmenlerimize açık olarak yürütülmektedir.

1. Öğrenci Sempozyumu

Madenler Kampüsü 7. Sınıf öğrencilerimiz bugün 1. Öğrenci Sempozyumunu gerçekleştirdiler.

Küçük Mucitler Yarışmasında İrfanlı Öğrencimiz

Zemin İstanbul’da düzenlenen ödül töreninde finale kalan öğrencimize Milletvekilleri ve İl Milli Eğitim Müdürümüz tarafından ödülü takdim edildi.

Türkçesi Varken Dil Kültür Etkinliği

Madenler Kampüsümüzde Türkçe zümresinin gerçekleştirdigi ''Türkçesi Varken Dil-Kültür Etkinliği'' büyük bir heyecan ve neşeyle tamamlandı.

İslam Bilim Teknoloji ve Tarihi Müzesi

Madenler 8. Sınıflar Dkab Zümresi ve 8. sınıf öğretmenleri ile İslam Bilim Tarihçisi Fuat Sezgin tarafından hazırlanan İslam Bilim ve Teknoloji Müzesini ziyaret ettik. İslam’ın bilime verdiği önemi İslam bilim adamlarının eserlerinin maketlerini inceleyerek gözlemledik.

Çanakkale Ortaokul Programı

Madenler Kampüsü ortaokul öğrencilerimiz Çanakkale Programı kapsamında; İstiklal Marşı konulu tiyatro,Çanakkale şehitleri orotoryosu,şehitler konulu piyes, Çanakkale Destanı şiiri ve Çanakkale şehitlerini anlatan anlam ve önem konuşması yapılmıştır.

Çanakkale Sergisi

Çanakkale şehitlerini anma haftası kapsamında Madenler Kampüsü giriş salonunda Çanakkale şehitlerini simgeleyen tematik bir sergi hazırlandı.

Mihmandar Anne Eğitim Programı

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Erdem Akademi Koordinatörlüğü olarak ,ikincisini açtığımız ANNE OKULU’nun eğitimleri tüm hızıyla devam etmektedir. Programa ilgi gösteren tüm annelerimize ve eğitimcilerimize teşekkür ederiz.

Şiir Dinletisi

Madenler Kampüsümüzde gönüllerimize dokunan bir şiir programı gerçekleştirildi. Öğretmen ve idarecilerimizin de eşlik ettiği şiir dinletisine Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant Bey de katılarak İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy'un “Zulmü Alkışlayamam'' şiirini seslendirdi. Öğrenci ve velilerimizin büyük bir heyecan ve merakla izledikleri şiir programını gerçekleştiren başta Türkçe Zümremiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.