HABERLER
Şiir Dinletisi

Madenler Kampüsümüzde gönüllerimize dokunan bir şiir programı gerçekleştirildi. Öğretmen ve idarecilerimizin de eşlik ettiği şiir dinletisine Sayın Genel Müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant Bey de katılarak İstiklal Şairi Mehmet Akif Ersoy'un “Zulmü Alkışlayamam'' şiirini seslendirdi. Öğrenci ve velilerimizin büyük bir heyecan ve merakla izledikleri şiir programını gerçekleştiren başta Türkçe Zümremiz olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Marifetli Eller

Madenler Kampüsü Marifetli Eller Kulübümüzdeki öğrencilerimizle pratik mutfak etkinliklerimizden sonra; el becerilerimizi geliştirmek, dikkat yeteneğimizi artırmak, sabır, irade gibi karakterimizi oluşturan niteliklerimizi güçlendirmek amacıyla el işlerimize başladık.

Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

Engellileri Anlamak

Madenler Kampüsü 3.sınıf öğrencilerimiz Engelliler Haftasında empati kurarak resim çizmeyi denediler. Öğrencilerimizin bu duygularla çizdikleri resimler okul panosunda sergilendi. 8.sınıf öğrencilerimiz ise yine aynı bilinçle görme engelli arkadaşlarının duyarlılığını taşıyarak örnek videolar canlandırdılar. Öğrencilerimize bu anlamlı ve duyarlı davranışlarından dolayı teşekkür ediyoruz.

TÜBİTAK TÜSSİDE Yeni Müdürü İsmail Doğan İle İleri Teknoloji Okulu Değerlendirme Toplantısı

Kasım 2018'de TÜSSİDE'nin başına geçen İsmail Doğan'a genel müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant ve İleri Teknoloji Okulu Koordinatörlüğümüz yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Zafer Bilgi ile Söyleşi: Bir Lider Nasıl Yetişir?

Fatih'in Fatih Olmasındaki Sır kitabının yazarı Zafer Bilgi, ortaokul öğrencilerimize bir liderde olması gereken özellikleri ve nasıl yetişmesi gerektiğine dair bilgileri paylaştı ve çok verimli bir söyleşi gerçekleştirdik.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.

Erdem Akademi | Bilecik Gezisi

Erdem Akademi önderliğinde tüm öğretmenlerimiz ile Bilecik Gezisi düzenlendi.

1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Geleneksel Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi.