Madenler Ortaokulu | İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları
HABERLER
Madenler Teknoloji Şenliği

Madenler Kampüsümüzde gerçekleştirilen Teknoloji Şenliğinde lise öğrencilerimiz, geliştirdikleri projeleri hem velilere hem de öğretmenlere sunarken, ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz de okul içinde çeşitli yarışmalarda yer aldılar.

8. Sınıflarımız Mezuniyet Beratlarını Çanakkale'de Aldılar

Atakent, Madenler ve Güngören kampüslerimizde 8. sınıfta okuyan öğrencilerimiz Değerler Eğitimi kapsamında manevi bir ortamda mezuniyet programı yaşadılar. Çanakkale'de ilk günün akşamında Conkbayırında akşam namazı kılındı ve 57. Alaya gece yürüyüşü yapıldı ve Mezuniyet beratları takdim edildi. İkinci gün, Mecidiye Tabyası, Şehitlik Abidesi ve Çanakkale merkez ziyaretleri gerçekleştirildi.

Mayıs Ayı Ortak Zümre

İYV İrfan Okulları olarak Mayıs ayı zümre toplantımızda Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Çelik, Genel Müdür Ahmet Kerim Nalbant ve Eğitim Koordinatörü Enis Eryaman yeni hedef ve amaçlarımız ile ilgili bilgilendirmeler yaptılar.

Madenler 23 Nisan Etkinlikleri

Madenler Kampüsü öğrencilerimizin 23 Nisan coşkusu görülmeye değerdi. Öğrencilerimizin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları konferans salonunda büyük bir coşkuyla kutlandı. Tüm öğrencilerimizin çocuk bayramı kutlu olsun.

Fen Bilimleri Bilgi&Beceri Yarışması

Madenler Kampüsü 5.Sınıf öğrencileri olarak Fen Bilimleri dersinde gerçekleştirdiğimiz yarışma bir hayli keyifli geçti. Takımlar halinde yaptığımız yarışmada, her aşamada bir bilgi, bir beceri şeklinde performansımızı ortaya koyduk.

Valide-i Atik Camii Gezisi

Değerler Eğitimi kapsamında Madenler Kampüsü 5. Sınıf öğrencilerimiz Valide-i Atik Camii ziyaretinde bulunarak cemaatle namaz kılma, dini mabetleri tanıma, mimarimizde dinin izlerini oryantirik etkinliği yaparak inceleme fırsatı buldular.

Kagan Eğitici Eğitimi

Amerika’dan gelen Kagan Eğitmeni Kristine Osthorf ile Kagan Eğitimimiz öğretmenlerimiz için gerçekleştirildi. Kagan İnteraktif Öğrenme Metoduyla ilgili eğitim alan öğretmenlerimiz ve onların uyguladıkları Kagan yapıları sayesinde artık dersler çok daha interaktif.

Sadberk Hanım Müzesi

Madenler Kampüsümüzde Sosyal Bilgiler ve Matematik zümrelerimizin birlikte organize ettği 6.sınıflar Sadberk Hanım Müzesi gezisinde interaktif uygulamalar eşliğinde bilimsel tarihe yolculuk yapıldı.

Madenler İngilizce Festivali

Madenler Kampüsümüzde bugün gerçekleşen İngilizce Festivali’nde birçok etkinlik yapıldı. ve sergilendi.