HABERLER
Resim Sergisi

Çocukların zihinsel, duygusal ve sosyal anlamda gelişmesini sağlayan resim yapma etkinliği; çocukların hem sosyal ortamda hem de okul hayatlarında başarılı olmasını da sağlamaktadır. Bu amaçla Pendik kampüsü öğrencilerimizin hünerli ellerinden çıkan resim sergisini velilerimiz ile buluşturduk.

Kar Etkinlikleri

Pendik Kampüsü anasınıfı 4 yaş grubu öğrencilerimizin kış temalı etkinliklerinden eğlenceli kareler.

Geri Dönüşüm Etkinliği

Pendik Kampüsümüzde Tomurcuklar Sınıfının öğrencileri aile desteği ile geri dönüşüm malzemelerini kullanarak projeler yaptılar ve sınıf arkadaşlarına projelerini anlattılar.

18 Mart Çanakkale Zaferi Etkinlikleri

18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma etkinlikleri kapsamında Pendik kampüsümüzde ikinci sınıf öğrencilerimiz şiirler okudu, öğretmenlerimizin önderliğinde koro çalışması gerçekleştirdi ve öğrencilerimizin yapmış olduğu çalışmalardan sergi yapıldı.Böylece çocuklarımıza milli duyguların bilincini aşıladık.

Kek Yapıyoruz!

Pendik Kampüsü Anasınıfı 3 yaş grubundan kek atölyesinden tatlı görüntüler.

Sanat Çalışması

Pendik Kampüsü Anasınıfı 3 yaş sınıfımızın minik elleri sevgi ağacının oluşumunda yardımcı oldular.

Yangın ve Deprem Tatbikatı

Pendik kampüsü anaokulu ve ilkokulu öğrencilerimiz ile Yangın ve Deprem tatbikatı gerçekleştirilmiştir.

Yeşilay Haftası Etkinliği

Yeşilay Haftasında farkındalık oluşturmak için yapmış olduğumuz çalışmada; çocuklar, temiz ve kirli havada akciğerlerin rengi konusunda bilgi sahibi oldu. Temiz bir yaşam alanı için gerekli koşullar konuşuldu, balon şişirme etkinliğiyle temiz hava güçlü=nefes sonucuna ulaştık.

Yangın Söndürme Etkinliği

Pendik Kampüsü Anasınıfı 3 yaş grubumuzun sivil savunma haftasını tanımak ve yapılan çalışmalar ile ilgili yaptıkları yangın söndürme etkinliğimizden görüntüler.