HABERLER
Bir Lider Nasıl Yetişir?

Üsküdar kampüsümüzde Tarihçi-Yazar Zafer Bilgi tarafından "Bir Lider Nasıl Yetişir" semineri gerçekleştirildi. Seminerin ardından yazarımız kitaplarını imzaladı.

Erdem Akademi Semineri: Teknolojiye Doğan Çocuklar

Erdem Akademi Koordinatörlüğümüz tarafından velilere ve çalışanlarımıza yönelik düzenlenen ' Teknolojiye Doğan Çocuklar'' konulu seminerden görüntüler..

TÜBİTAK TÜSSİDE Yeni Müdürü İsmail Doğan İle İleri Teknoloji Okulu Değerlendirme Toplantısı

Kasım 2018'de TÜSSİDE'nin başına geçen İsmail Doğan'a genel müdürümüz Ahmet Kerim Nalbant ve İleri Teknoloji Okulu Koordinatörlüğümüz yeni görevi için hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Yorum Panosu

“Yazmak, hayatı kalemle yönetmektir.” Belki de en değerli en kalıcı eylemlerdendir yazmak. Bu sebeple edebiyat derslerimizde öğrencilerimizle yazma etkinlikleri yapıyoruz. 9 ve 10. Sınıf öğrencilerimiz bu minvalde bizlere kendi duygu dünyalarının değerli kapılarını araladılar. Bizler de bu dünyayı sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Farkında Ol Engelleri Kaldır - KUSVA

İrfan Fen ve Teknoloji Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Zümresi olarak Kusva Dergisi Ekibi ile birlikte “Farkında Ol! Engelleri Kaldır!” sloganıyla, “3 Aralık Özel İnsanları Anlama ve Farkında Olma” konulu bir etkinlik düzenledik. Aynı zamanda öğrencilerimiz için bir de yazı yarışması tertip ettik. Yarışmamızın ödül töreninde sürpriz konularımız vardı. Üsküdar Belediyesi Başkan Yardımcısı Zekeriya Şanlıer ve Kusva Dergisi Ekibi bizimleydi. Zekeriya Bey, konu ile ilgili konuşmalarını gerçekleştirirken Kusva Ekibi ise Üsküdar’da bulunan Down Sendromlu kardeşlerimizin çalıştığı Tebessüm Kahve hakkında bize bilgi verdi ve çalışmalarını anlattı.

Öğretmenler Günü Organizasyonu

Kıymetli öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü İlim Yayma Vakfı'na ait özel bir salonda kutladık. Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Adnan Çelik ve Genel Müdürümüz Sayın Ahmet Kerim Nalbant'ın katılımlarıyla gerçekleştirilen organizasyonda, hem anaokulu, ilkokul ve ortaokul kademelerindeki öğrencilerimizin hem de lise öğrencilerimizin öğretmenlerine özel çektikleri videoları izledik. Ahlaklı nesillerin yetişmesinde büyük emeği olan Tüm İrfanlı Öğretmenlerimizin Öğretmenler Gününü tekrar kutlarız.

Erdem Akademi | Bilecik Gezisi

Erdem Akademi önderliğinde tüm öğretmenlerimiz ile Bilecik Gezisi düzenlendi.

Üsküdar Kampüsü Öğretmenler Günü

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Üsküdar Kampüsü olarak Öğretmenler Gününü büyük bir coşkuyla kutladık. Öğrencilerimizin özveriyle hazırladığı güzel sürprizler ile bu özel gün daha da anlamlı hale geldi.

Üsküdar Kampüsü Okul Aile Birliği Öğretmenler Günü Organizasyonu

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Üsküdar Kampüsü Okul Aile Birliği üyelerini öğretmenlerimize güzel bir sürpriz hazırlayarak Öğretmenler Gününü kutladılar. Hoş sohbet eşliğinde birlik ve beraberlik içinde güzel bir gün geçirildi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.