1. Mezunlar Buluşması | İrfan Okulları
1. Mezunlar Buluşması

İrfan Okulları Atakent Kampüsü’nden mezun olan birkaç öğrencimizin önderliğinde İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Mezunlar Birliğimiz kuruldu ve bu birliğin ilk resmi etkinliği olarak 1. Mezunlar Buluşması 4 Kasım 2018 tarihinde Pazar kahvaltısı olarak organize edildi. 100’e yakın mezunumuzun ve öğretmenlerimizin gelmiş olduğu buluşmamızda öğrencilerimizin güzel yerlere geldiğini görmek, öğretmenlerimizin davetimize iştirak etmesi bizleri mutlu etti.

Kahvaltı ile başlayan sıcak ve samimi buluşma ortamı Mezunları Birliğinin açılış konuşması ve İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları Genel Müdürü Ahmet Kerim Nalbant’ın konuşması ile devam etti. Konuşmasında bundan sonra her 4 Kasım’da bu etkinliğin okulun anayasası gibi uygulanması konusunda her türlü desteği sağlayacağını belirten Nalbant, bu birliğin daha da büyümesi için iletişimin koparılmaması gerektiğini, okulun her türlü faaliyetine mezunların katılmasından memnuniyet duyacağını iletti.

Programın sonunda mezunların okul dönemindeki fotoğraflarından oluşan bir video izletildikten sonra, okula ve öğrencilere uzun yıllar emek vermiş öğretmenlerin değerli yorumları dinlendi.

İlim Yayma Vakfı İrfan Okulları’nın ilk okulu Atakent Kampüsü’nün kapı girişinde toplu fotoğraf çekilerek bu güzel gün ölümsüzleştirilmiş oldu.

Facebook Google Twitter LinkedIn