Haberler

Son Eklenen Haberler
Haber Başlığı
Öğretmenler Günü Programı

YETEV Okulları öğretmenlerimiz ve personelimiz 24 Kasım Öğretmenler Günü vesilesiyle düzenlediğimiz Öğretmenler Günü Programı’nda bir araya geldiler.

Haber Başlığı
Felsefe Günü Etkinliği

Ortaokul öğrencilerimiz Çocuklar İçin Felsefe dersi ve her yıl kasım ayında kutlanan Dünya Felsefe Günü kapsamında düzenlenen etkinlikte buluştular.

Haber Başlığı
Kudüs'ün Kandilleri

9. ve 10. sınıf öğrencilerimiz, Filistin’de yaşanan insanlık dramına ilişkin farkındalık oluşturmak ve Kudüs'ü anlamak adına Türk Dili ve Edebiyatı ile Bilişim Teknolojileri Zümreleri önderliğinde bir salon programı hazırladılar.

Haber Başlığı
Öğrencilerimiz İbn Haldun Üniversitesi'nde

Lise öğrencilerimiz “Felsefe Günü” vesilesiyle İbn Haldun Üniversitesi’ni ziyaret ederek Felsefe Bölüm Başkanı Doç. Dr. Enis Doko ile bir araya geldiler.

Haber Başlığı
Filistin İçin Kermes

Öğrencilerimiz Okul Aile Birliğimizin katkı ve organizasyonuyla Filistin ve Gazze yararına kermes düzenlediler.

Haber Başlığı
Uçurtma Müzesi Gezisi

Ana sınıfı öğrencilerimiz Uçurtma Müzesi’ni ziyaret ederek uçurtmanın yapım aşamasını gözlemleyip ardından kendi uçurtmalarını yapma imkânı buldular.

Haber Başlığı
Öğrenci-Yazar Buluşması

5, 6. ve 7. sınıf öğrencilerimiz "İrfan Saati Öğrenci- Yazar Buluşması" kapsamında yazar Feyza Şahin ile keyifli bir söyleşi gerçekleştirdiler.

Haber Başlığı
İHH Filistin Programı

İlkokul ve ortaokul öğrencilerimiz Filistin ve Mescid-i Aksa konulu gerçekleştirilen bilinçlendirme seminerinde bir araya geldiler.

Haber Başlığı
Hafıza 15 Temmuz Müzesi ve Şehitler Anıtı Gezisi

4. sınıf öğrencilerimiz Hafıza 15 Temmuz Müzesi ve Şehitler Anıtı’nı ziyaret ettiler.

Haber Başlığı
Teknoloji ve Etkileri Konulu Münazara

9. ve 10. sınıf öğrencilerimiz Türk Dili ve Edebiyatı ile PDR Zümrelerimiz tarafından düzenlenen "Münazara Turnuvası"nda tez ve antitezlerini savundular.